Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg ennyire az...

Miért bámulnak meg ennyire az utcán?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, vörös hajú, zöld szemű, szeplős lány. Értem én hogy a barna és szőke hajúakhoz képest elég ritka, de azért nem a legjobb érzés mikor nyugodtan sétálgatsz és úgy néznek rád, mint egy űrlényre.:D

2017. okt. 21. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

régi vágyam egy hasonló modellt fotózni. bár te még azért fiatal vagy ehhez, de a megjelenésed külnleges és nem csodálom, hogyha sokan megnéznek. persze bámulni azért nem kéne.


nekem is tetszenek az ilyen lányok. nem hiszem, hogy megbámulnálak, de azért szívesen néznélek és lehet, hogy ez neked is feltűnne hasonló helyzetben.

2017. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Örülj neki, hogy egyedi vagy és megismételhetetlen.
2017. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem is csodálom hogy bámulnak! Biztos szép lehetsz és azért néznek. Ha lányok is akkor irigykednek.XD
2017. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A 13. vagyok. Az is lehet hogy a fenekedet nézik.XD
2017. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én hosszú hajú vörös fiú vagyok...engem is megbámulnak. Az öreg nénik kedvence vagyok akik a buszon cápáznak be, hogy megdicsérjék a hajam.

Amúgy örülj neki, hogy nem bántanak miatta (remélem nem), szerintem az a legkisebb problémánk nekünk vörösöknek, ha megbámulnak.


20/F

2017. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!