Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek azt, ha...

Hogyan kezelitek azt, ha valaki bunkó, igazságtalan (a többi lent) veletek?

Figyelt kérdés
Mondok példát: beszélgettünk 3-an, valamit hozzá szerettem volna fűzni a támához, és az egyik tagja a beszélgetésnek leugatott, bunkón, hogy mit tudok én a témáról, minek magyarázok. Ha kivárta volna a végét, akkor megértette volna, mit szerettem volna mondani de fél mondatnál megszakitott, és szó szerint lehordott, hogy hülye vagyok. Végül befejeztem a mondatot, és kimentem a helyiségből. Én azért nem tudom elviselni az ilyet, mert a családomban sokat kaptam belőle, sok évig, és már tényleg nincs erőm ezekre. Ha valaki oktalanul, figyelembe nem véve az erőfeszitéseimet, lehord, bunkózik velem, akkor annak hátat forditok.
2017. okt. 22. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni. Legyen bunkó, ha annyira akar, csak a saját szegénységi bizonyítványát mutatja fel vele...


Jól teszed, ha hátat fordítasz az ilyeneknek, mivel annyit sem érnek, hogy a lelkedre vedd a dolgot.

2017. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bohócnak nèzem piros nózival, idióta vicces tekintettel, ami azt èrezteti velem, hogy ő a hülye. Szines hajjal, sminkekve, pöttyös ruciban. Nèha nehèz elfolytani a röhögèst ha valaki alantasan viselkedik velem. Nèha el is nevetem magam, de hát kapja be. ;)
2017. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja ès vèkony nyomorult hangal.
2017. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező teljesen egyetértek a szemléleteddel.

A saját szokásom annyi hogy mindenkivel illően, tisztelettudóan viselkedem. De ha valaki ennek ellenére

kötözködik, és a távozására kérő, szolgáló, szép szóra nem hallgat. Akkor azt a személyt kegyetlenül kiosztom, akár erővel is. Egyébként az hogy otthagyod az is kitűnő megoldás.

2017. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!