Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le?

Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés
Nem nagy dologról van szó. Van az osztályban egy "barátnőm" akit több okból le akarok rázni, de mikor eltervezem hogy elmondjam, elegem van belőle, valahogy sose sikerül. Tudtok valamit amivel lerázhatnám?

2017. okt. 23. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Nem mondasz neki semmit, egyszerűen hanyagolod vele a beszélgetést, ennyi. Nem kell tudnia róla. Idővel meg rájön magától hogy nem kellemes társaság.
2017. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen add tudtára, hogy a jövőben nem szeretnél vele kapcsolatot tartani. Magamból kiindulva tudom mennyit számít ha valaki szó nélkül lelép, vagy legalább egy kissé érezteti fontos vagyok neki, törődik velem, hiszen nem hagy kétségek között, hogy találgassak milyen okból kifolyólag nem válaszol.
2017. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!