Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel a sok...

Hogyan dolgozzam fel a sok rosszat, ami egyszerre zúdult rám, ránk?

Figyelt kérdés

Múlthéten édesapám rosszul lett, mentőt hívtunk hozzá, ezzel egy időben szakított velem, elhagyott a lány, akibe másfél év után is bele vagyok bolondulva, egy gyökér miatt, mai napon kiderült a vizsgálatok alapján, hogy édesapám daganatos beteg, kilátásai egyelőre még elég jók. Közben hétfőn testvérem balesetezett, vétlen volt, semmi komoly baja nem lett, de az egyetlen autónk is oda. Ez legkevésbé fontos, hogy az autó oda. Miért történik mind ez?


Összetörtem. Zuhanyzóban sírtam egész este, hogy ne hallják mennyire zokogok. Félek az éjszakáktól, eddig is leizzadva, levegőért kapkodva keltem fel a rossz álmokból múlt hét óta, most egyenesen rettegek az éjszakától, hogy túl sok gondolat, túl sok rossz, túl sok démon.


Eddig kiegyensúlyozott életem volt és boldog voltam.

Mivel lépjek egyszerre túl egy szerelmi csalódáson, a rossz dolgokon, és mivel erősítsem meg magam, hogy támasza lehessek apának a bajban, és ez az elsődleges, amiért nem szeretnék ennyire lelki roncs lenni. Szeretnék erős lenni, de nem tudom hogyan fog menni, ez túl sok egyszerre, túl sok. Túl nehéz. Úgy érzem összeroppanok. Nem tudok enni sem egy falatot sem.


Igen, idegenektől kérek segítséget, mert ezen barátaim sem fognak tudni segíteni. Hátha valaki élt át hasonlót, aki segíthet.



2017. okt. 25. 21:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ma hozzá sem tudtam szólni senkihez, hallgattam és bámultam előre, egész testemben remegtem, pár falatot ettem.


Szörnyű lehet így látni egy szinte mindig életvidám, sportoló embert így összeroskadni. Sajnálom a barátaimat is, hogy így látnak.

2017. okt. 26. 14:23
 12/20 anonim ***** válasza:
Adj magadnak 1-2 hónapot a hullámvölgyekhez, utána szedd össze magad és koncentrálj csak a pozitív dolgokra! Abban az 1-2 hónapban sírj, panaszkodj, legyél mérges, éld meg a szakítást - aztán lépj tovább.
2017. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ahogy most érzem, annál lehet többre lesz szükségem, mint 1-2 hónap.
2017. okt. 27. 08:22
 14/20 A kérdező kommentje:
Legalább apa ügye tisztázódott a részletesebb vizsgálatokkal, nincs ok aggodalomra, jóindulatú egyelőre a dolog.
2017. okt. 27. 09:25
 15/20 anonim ***** válasza:
Örülök neki, kitartást!
2017. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nevetséges, ami itt folyik. Ma vagyis tegnap pedig ellopták a telefonom edzőteremből. Hihetetlen. Mikor ér már véget?
2017. okt. 29. 00:41
 17/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg... Ennyi rossz után csak jó jöhet. Az csak egy tárgy volt. Örülj neki, hogy apukád jól van.
2017. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Picit javult, a telefonom meglett rendőrségen leadták,benne lévő irataimmal együtt, valószínűleg elhagytam akkor.


Apa jól van, kontrollra kell járnia, egyelőre még műtétről sem kell beszélni.


Bár a szerelmi életem is rendeződne, hogy újra jól legyek. :)

2017. nov. 2. 10:02
 19/20 anonim ***** válasza:

Látod, soha nem szabad feladni a reményt!

Örülök, hogy meglettek a dolgaid.:)

A szerelmi életedben pedig adjon az reményt, amit a legelső hozzászólásban leírtam a vőlegényemről...

2017. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Na végül mi lett? Remélem minden rendben van!
2019. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!