Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamaszok! Volt már veletek...

Kamaszok! Volt már veletek olyan, hogy egy nagyobb, vagy csak egyszerűen egy számotokra új helyen eltévedtetek?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltál? Egyedül voltál vagy voltak veled többen is? Végül hogyan sikerült megtalálnod a "helyes utat"?
2017. okt. 29. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Segítséget kértem egy sráctól. Megmutatta, merre menjek, oda is találtam. :)
2017. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig segítséget kértem egy járókelőtől :)
2017. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Belgiumban egy kisvárosban eltévedtem egyedül egy iskolai kiránduláson. Igazából tök szórakoztató volt. Aztán találtam egy várostérképet és sikerült megtalálnom a találkozási pontot.
2017. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Folyon eltévedek saját városomban is, de néha nagyobb épületekben is. Nem pánikolok, megszoktam szinte. Kérdezgetek embereket is néha, de legtöbbször csak bolyongok, próbálok egyedül kijutni az ismeretlen részből. (Vagy megtalálni egy adott helyet)

Valahol izgalmas, de sok időt elvesz, és tényleg nagyon gyakran történik meg velem.

2017. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én akkor tévedtem el, amikor egy új városba és új suliba kerültem. Egy számomra teljesen ismeretlen helyen történt. Azelőtt sosem jártam ott. Több kis utca is volt a sétányon, én pedig eltévesztettem, és az első utca helyett a másodikba tértem be. Egy temetőhöz értem, körülöttem egy ember sem járt. Megijedtem, és felhívtam apumat. Ő sem tudta, merre vagyok. Végül visszafordultam, és bementem a másik utcán. Akkor jöttem rá, hogy eltévesztettem.

Után eltévedtem még egyszer, de az csak szimpla figyelmetlenségből történt. Unokatesómékhoz igyekeztem, eltévesztettem a buszt, ami kivitt a város végére. Nem is a busszal volt a baj, hanem inkább azzal, hogy nem jöttem rá időben, hogy oda, ahol ők laknak, nem járnak buszok. A sofőrt kérdeztem meg, hogy hol kell leszállnom, ha oda és oda akarok eljutni. Elmagyarázta, én megköszöntem, és a megfelelő megállónál leszálltam.

2017. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!