Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy ők...

Miért hiszik azt, hogy ők döntenek kinek adják ki a lakást?

Figyelt kérdés
Legjobb barátommal lakok albérletben. A szüleinek van még 2 lakása amik szintén albérletbe vannak kiadva. Mikor hírdették a lakásokat próbálkoztak több platfomon is többek között facebookon. Több éve adják ki ezeket a lakásokat. Mostanában már csak egyetimistáknak főleg fiúknak adják ki. Mikor kiírták facebookra, hogy csak egyetemistáknak 10-ből 6 üzenet családoktól és pároktól jött. Valaki felfogta utolag, hogy csak egyetemistáknak de valaki letilrotta őket, elkezdet hatlmas prédikációt tartani nekik egy postban vagy üzenetben arról mekkora pénzéhes, mocskos apuci anyuci penzéért ácsorgó ... emberek. Szerintem semmi közük nincs ahoz kinek adják ki a lakást!

2017. nov. 2. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Én is egyetemista vagyok, benne is vagyok néhány albérletes csoportban és ezekben is ugyanez megy. Általában a kisgyerekes/állatos lakáskeresők nehezen találnak albérletet, mert nem sokan akarják kiadni nekik, gondolom ettől egy idő után frusztrálttá válnak. Ráadásul - általában - a helyesírásukból ítélve nem is az értelmiségi réteghez tartoznak, így érthető valamennyire a kioktatásuk.
2017. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol meg lehet érteni, hogy el vannak keseredve már.

Mondjuk én soha nem szoktam senkit kioktatni, de képzeld kicsit magad a helyükbe, amikor hetekig keresed a megfelelő albérletet és egyszerűen semmi esély.

Még rosszabb a helyzet, ha még "gond" is van a nyakadban, állat vagy gyerek, akinek megfelelő hely kéne, de nem tudsz keríteni mert még azelőtt elutasítanak, hogy egyáltalán látták volna a pofádat.

Mi mintaszerű bérlők vagyunk, 5 éve élünk ebben az albérletben, mindent időben fizetünk, a lakást saját zsebből fel is újítottuk, évek óta fel sem jött a tulaj, mert tudja, hogy rend van és minden oké.

Egy éve próbálunk jobb környékre költözni, de nem megy, mert van két macskánk. Kiskoruk óta a lakásban vannak tartva, tudják a szabályokat, soha nem okoztak még semmilyen kárt, de ha tették is volna, kijavítottuk, fizettük volna.

Nem érdekel senkit.

Úgy tűnik, innen már csak külföldre fogunk menni, mert meguntuk az állandó harcot!

2017. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Hülyék mindenütt vannak.Lehet pampogni ,de a tulajdonát mindenki annak adja ki akinek akarja. Mellesleg aki gyereket gyárt albérletre meg állatseregletet tart fent lakásban ,ahelyett hogy saját lakásra gyűjtene , azzal eleve bajok vannak.
2017. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az ő lakásuk, annak adják ki, akinek akarják. habár én egyetemista albérlő vagyok, de megértem őket: én is benne vagyok FB csoportokban, és borzasztó, milyen emberek írogatnak oda, soknak az alapvető szövegértés sem megy (pl. a tulaj azt írja, hogy e-mailen vagy privát üzenetben keressék, erre beírják a telefonszámukat...)

de abban szerintem egyet tudunk érteni, hogy mindkét oldalon - a bérlők és a tulajok oldalán - vannak fura emberek :)

2017. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!