Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtanulni...

Mati21 kérdése:

Hogyan lehet megtanulni frappánsan, oltogatni embereket? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van néhány osztálytársam, akikkel nem vagyok jóban. Ennek ellenére mégis néha hozzám szólnak, csak azért, mert utánna nekik vicces számomra kínos szituáció alakul ki belőle. Az a baj, hogy annak ellenére, hogy kevesen vannak mindenki nevet rajtam, mert ők a leghangosabbak az osztályban. Szeretnék megtanulni vissza vágni, hogy forduljon a kocka.

#oltás #oltogats
2017. nov. 4. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem így működik. Ha betanulsz valami szöveget attól még ugyanúgy nevetség tárgya leszel. Ha nem olyan a személyiséged akkor ne vegyél fel manírokat, ne játszd meg magad. Te visszaszólsz valamit, és utána mi lesz? Majd kapsz egy viszontválaszt és csak pislogsz mert nem tudsz rá zsigerből válaszolni mert te nem vagy olyan.


A problémákat pedig nem úgy kell megoldani, hogy ha engem bántanak akkor én is majd visszabántok, mert az nem vezet semmi jóra.

2017. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de nem lehetetlen. Elég durva, amikor egy hangos, cikizős baráti társaság kinéz magának egy csendesebb személyt. Tudok olyat, aki felismerte a provokációt, fel sem vette, és abba hagyták.
2018. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!