Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kilátástalan az életem. Most...

Kilátástalan az életem. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, elmentem szakmát tanulni. Még csak 4 nap telt el a suliból és gyakorlattal kezdtünk de én már most érzem, hogy nekem ez nem fog menni. Nincs érzékem hozzá. Amúgy se akartam ide jönni csak más ötletem nem volt és mindenki azzal nyaggatott, hogy egy érettségi nem elég semmire. Tudom, hogy nem de felesleges pénzkidobás az egész, eddig 20 000ft-ot költöttünk kellékekre és ezek még csak a nagyon alap dolgok. Még jobban nem akarom lehúzni a szüleimet, lenne mire költeni a pénzt. Viszont ha ott hagyom ezt a sulit azután végképp nem tudom, hogy mi legyen. Munkalehetőség nem nagyon van meg szinte mindenhova szakmabeliek kellenek. Félek a szüleim reakciójától is. Mit csináljak?
2016. szept. 6. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan dolgot nincs értelme tanulni, amit nem szeretsz. Bár 4 nap szerintem kevés ennek eldöntéséhez. Eredetileg én is olyan helyen tanultam tovább, amit nem szerettem, de ott is hagytam. Utána pedig kerestem valami olyat, amit szeretek.
2016. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne parázz, ha érettségi után vagy, akkor még előtted az élet. Igen, most jönnek majd az igazi kihívások, de ne félj semmitől.

Milyen szakmát kezdtél el tanulni.

És mi az, amit ehelyett szívesen csinálnál? Mi érdekel? Miben vagy jó? Mi az, amivel úgy érzed, hasznára lehetnél másoknak?

2016. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!