Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghalt egy családtagom....

Meghalt egy családtagom. Képtelen vagyok iskolába menni, annyira össze vagyok zuhanva lelkileg. Ilyenkor ki igazol?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17/f vagyok. Ma (szerda) hajnalban meghalt a nagymamám hosszú szenvedés után. Nagyon szoros kapcsolatom volt vele, végignéztem a leépülését és nagyon sokat voltam vele egész életemben, mindenhol emlék köt hozzá. Reggel egész jól bírtam, suliba csak töriórára mentem be egy dogát megírni és kész. Most délutánra viszont egyre rosszabbul vagyok, sokszor elkap a sírás, már úgy érzem, mintha lázas lennék. Alvás biztos nem lesz éjjel, viszont ha ez miatt nem megyek iskolába, ki igazolja? Beteg nem vagyok hivatalosan, elrepülnek a szülői igazolások?

Péntek fontos nap lesz, bíróságra megyünk az osztállyal jogi pályaválasztás miatt, be kéne mennem, a temetés meg kedden lesz 11-kor.


Teljesen kivagyok lelkileg egyébként is, hetente járok pszichológushoz és ez hiányzott még. Emellett még a suli miatt is idegeskedni kell...


Mit csináljak?



2017. nov. 8. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem, nekem egyik legjobb barátom hunyt el, egyetemen azt mondta a tanár, hogy őt ez nem érdekli, mert már volt 3 hiányzásom, ez volt a negyedik, próbálkozzak a tárggyal jövőre...
2017. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani a dolgot? Kaptál érdemi segítséget?
2017. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!