Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kínos szitut h kéne kezelni?

Kínos szitut h kéne kezelni?

Figyelt kérdés

eléggé elengedtem magam a haverjaim előtt,azt szokták meg tőlem h nem vagyok ilyen.furán érzem magam,mert ők is csak néznek rám h ez meg mit művelt aztán kínos nekem.. az mindegy mi törént.csak szarjam le h mit gondolnak vagy mit tanácsoltok?utólag visszagondolva hülye voltam,amiért nem kontrolláltam magam,de ugye már nem lehet visszacsinálni.

17f


2017. nov. 11. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkretumok nelkul nehez barmit mondani. De ha altalaba veve nem utkozik a tarsadalom moralis ertekrendjebe (nem buncselekmeny, nem megbotrankoztato), csak elter a sajat jellemedtol, akkor majdnem mindegy, hogy ki, mit gondol. De azert az epito jellegu kritikat erddmes latolgatni.
2017. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
agreszív voltam,ma kicsit elmentünk inni,a pia ilyen hatással volt rám.azóta furán néznek rám,mert nem voltam csendes,visszafogott.szinte teljesen megváltoztam.ők is hasonlo korúak,de én vagyok az egyik legfiatalabb köztük.nem szóltak meg,ők is szoktak így viselkedni,csak sose láttak így.eléggé szégyellem is magam,kicsit átestem a ló tuloldalára
2017. nov. 11. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Közhelyes, de igaz: túl rövid ez az élet ahhoz, hogy folyton azon rágódjunk, mit gondolnak rólunk mások. Kismillió ilyen szituban lesz még részed. Amennyire tudsz, próbálj meg a saját értékrended szerint élni, de ha nem jön össze, tanulj belőle, használd fel és lépj tovább!
2017. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor próbálom majd figyelmen kivül hagyni..
2017. nov. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!