Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés a Potterheadekhez szól. Ti melyiket választanátok?

a) Elmehetnék a Roxfortba, DE Piton idejében játszódna. Amikor csak halálfalók tanítanának.(Akár még cruciózni is kéne a legjobb barátodat)

b) Dumbledore lenne az igazgató, minden happy lenne, DE az egészet csak álmodod.



2017. nov. 16. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A valóságot. Mert változtatni a környezetemen én is képes vagyok!
2017. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudom, hogy álmodom?-És ha igen, mit számít?
2017. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Potterhead. Hát igen. Nehéz az élet így. Még ha nem is olvasok mindennap HP - t, néha mintha két életem lenne. És néha úgy hiányzik a kezemből a pálcám. :D


Elég sokszor álmodom a Roxfortról, meg 7gy általában a varázsvilágról, szóval a B opció számomra elég általános. Maga a kérdés elég pontatlanul van megfogalmazva, így értelme sincs sok. Álmodom, de meddig? Tudatos álmodás, vagy egy sima éjjeli álom? Mennyire élethű, mennyire emlékszem belőle? Ez így nem mindegy, és amúgy sem könnyű rá választ adni. Inkább foglalkozom az A résszel, kicsit másképp... Élnék - e a Piton irányította Roxfortban? Nos... Erre nyilván minden nagy "potterhead" vigyorogva rávágná, hogy igen, még jó, hiszen a Roxfort az Roxfort. Ebből látszik, mennyire nem gondolnak bele a kérdésbe. Akármennyire szeretetteljes és tiszteletre méltó karakter is Piton, akár mekkora is a lelki ereje, a rezsimje egy konkrét kínzás volt. Mindenki számára, aki akkor a Roxfortban tanukt, vagy oda járatta a gyerekét. Szeretem az életem, semmi szükségem erre. Viszont ha abba születnék bele, ez lenne az életem egy fontos része, azt is szeretném, és mindent megtennék a győzelemért. Irigylem Harryéket, hogy átélhették ezt. A Roxfort csodás hely, és ha választhatnom kéne az egész világ örök birtoklása, és a varázsiskola meglátogatása között, akkor utóbbit mondaná az tuti.


14/L

2017. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon adom. A kérdést egyébként nem is én fogalmaztam meg, úgy tettél fel nekem is. Nem tudtam konkrét választ adni, hisz ha csak egy éjszakás álomról lenne szó, akkor az ugyan úgy meg nem történt lenne, és annyi értelme nem lenne. Én személy szerint nem szeretem Pitont, de inkább választanám ezt az opciót. Hisz nekem is, mint sok Potterhead csemetének az az álmom, hogy a Roxfortba járhassak. Bár az necces, hogy halálfalókkal lennék körülvéve. (#griffendél)
2017. nov. 16. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát nem a legjobb potteres kérdés amit valaha hallottam, az biztos, de örülök, hogy feltetted. :)

(#ravenclaw)


3 -as voltam

2017. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés :D

Igazság szerint inkább a b lehetőséget, rossz lenne hogy csak egy álom de azért nem lennék kíváncsi milyen ha megkínoznak igazából

Szóval b lehetőség :D

2017. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De azért jó lenne Roxfortos diáknak lenni :))

#griffendél rajongó voltam

2017. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A. Ez nem kérdés, most azt a kis időt, ha élve túlélem, utána minden álmom teljesül. Illetve már előtte is, csak kicsit nehezebbek lennének a körülmények, mint amire számítottam.

Ha a B változat lenne az semmit nem érne. Meddig tart egy álom? Semeddig. Felébredsz és itt vagy ebben a szar világban. Akkor már inkább Piton és a halálfalók. Inkább öljenek meg, vagy kínozzanak. De legalább lenne reményem, hogy túléljük és boldoság lesz. Nem beszélve arról, hogy akkor állhatnék Harry oldalán és harcolhatnék a halálfalók ellen. :D Ha meg megölnek a csatában az se gond, mert akkor növelném azoknak a hugrásoknak a számát, akik harcoltak és bátrak voltak. :))

2017. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!