Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez függőség?

Szerintetek ez függőség?

Figyelt kérdés
Imadok fuvezni (kulfdon elek mar kiskorom ota es itt legalis) minden nap be vagyok allva,de ez mellett elvegzem minden kotelessegem. Minden nap edzek es suliba jarok es ott se rosszak a tanulmanyi atlagaim. Nagy baj ez szerintetek egyebkent 19 eves vagyok.
2017. nov. 17. 01:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindennap csinálod akkor függő vagy
2017. nov. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
uuu
2017. nov. 17. 01:29
 3/15 anonim ***** válasza:
persze hogy az vagy :D
2017. nov. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, de Hollandiában ez nem nagy szám.
2017. nov. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Persze hogy az vagy ennyi erővel rastsztásídcs be a hajad legyél fekete és énekeld a hold up ot
2017. nov. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Vigyázzz !!! A füvezés , drogozás, mindenfajta dohány és alkohol függőség által betegségekhez és halálhoz vezet . Rövidül az időd bocs. Ismertem egy két olyan gyereket az egyik elkezdett dohányozni a másik drogozni és hamar meghaltak . A cigitől teljesen befulladt a másik meg állandóan nyomta a drogot és ez hatalmas agyi pusztítást végzett és halál lett a vége kész. Nem fenyítésből mondom hanem azért hogy leállj vele ne gondolj rá . Sportolj csajozz tanulj élj dolgozz nyaralj ennyi.19F
2017. nov. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

41 éves vagyok, 22 éve fogyasztó... kisebb nagyobb kihagyásokkal..

Mikor rendszeresen csinál9m, rendszerint elvesznek az ambíciók, célok, ellenben boldog és kiegyensúlyozott vagyok... leállás után eddig 2 év volt a leghosszabb, mire helyreálltam és újra lettek ambícióim...

Ez alatt a 29 év alatt kaptam hideget meleget... pontosan tudom, hogy egyszerű fűtől is lehet komoly pszichózist kapni...

Hogy hogy tehet tönkre életeket, pl előhozhat mentális bajokat amikre hajlamod van... de csak utólag tudhatod, hogy mire volt hajlamod...

Ismerek skrizofrént, bipolárist, pánikbeteget, akiknek kivétel nélkül a fű hozta elő...

Nekem csak 1-2pszichózisom volt, de pár nap korház után én fel tudom dolgozni.

A rövidtávú memóriám borzalmas, szinte minden fontos napi eseményt naplóznom kell, mert 3-4óra múlva nem biztos, hogy emlékszem rá, mit beszéltem meg egy kuncsaftal... márpedig ez vállalkozóként nem szerencsés...

Am ha valamit m8nden nap csinálsz, és el se tudod képzelni, hogy abbahagyd, akkor bizony komoly lelki függőséged van.

Egy dolog hogy milyen a tanulmányi átlagod, meg 1 dolog mennyi ambíciód lesz kihasználni egy végzettséget... füvesként pedig le fogod szarni nem lesznek ambícióid. Előbb utóbb el is felejtesz sokat az esetleges szakmádból és már elhelyezkedni sem fogsz tudni...

Nem baj, ha füvezel, jó dolog az... de ne hidd, hogy csak jó oldala van... aktív droghasználóként mindig a társadalom peremén leszel.

2017. nov. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20 évet akartam írni 9 véletlen került oda :)
2017. nov. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hát. Hihetetlen milyen akarat gyenge emberek vannak.
2017. nov. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, és elég durva hogy ennyi éve tolod.

Hiába vagy Hollandiába nem azt jelenti hogy ez kötelező

És ez egyáltalán nem menő de pláne nem normális

2017. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!