Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez függőség?

Szerintetek ez függőség?

Figyelt kérdés
Imadok fuvezni (kulfdon elek mar kiskorom ota es itt legalis) minden nap be vagyok allva,de ez mellett elvegzem minden kotelessegem. Minden nap edzek es suliba jarok es ott se rosszak a tanulmanyi atlagaim. Nagy baj ez szerintetek egyebkent 19 eves vagyok.
2017. nov. 17. 01:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A napi fogyasztás már durva és függőséget jelent. Heti vagy ritkábbat javasolnám, akkor is csak kis mennyiségben (1-2g max) attól még talán nem lesz komolyabb gondod.

Magával a fűvel és annak fogyasztásával semmi baj nincs, a mértékkel szokott az lenni.

2017. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Pedig itt Amerikaban mindenki tolja.

De egyebkent teljesen igazatok van.

Koszi a valaszokat foleg aki ilyen sokat irt!:)

2017. nov. 17. 11:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, USA más világ. :) Itt bele van rögzülve az emberekbe, hogy "a fű rossz, érteeeem?". De tényleg vigyázz vele, hasonló mint az alkohol, kis mértékben gyógyszer, nagy mértékben orvosság.
2017. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A 40es füves vagyok, éltem/melóztam én 5 évet new yorkban, ott pl boldog boldogtalan kokainozik, a fű az tök snassz...
2017. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát gondolom nem helyesírási szótárból csavartad azokat a spanglikat.
2018. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!