Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le úgy az ARMY-kat?

Miért nézik le úgy az ARMY-kat?

Figyelt kérdés
Mi az oka, hogy annyian csúfolják őket vagy bántják? Mert más kultúrát szeretnek? Vagy esetleg néhány ARMY viselkedése miatt azt hiszik, hogy az összes olyan? Miért kérdezgetik tőlük, hogy hogy tudják őket szeretni stb.?

2017. nov. 19. 08:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Az amerikai katonasagrol van szo?
2017. nov. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, elnézést rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Egy rajongói csoportról van szó
2017. nov. 19. 08:29
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Én megpróbáltam megérteni, hogy mit szeretnek ezen a zenén. Elkezdtem meghallgatni néhány számot az ismertebb előadóktól. Hát az alatt a 10 perc alatt a kínok kínját éltem át. A "zenétek" még a Justin Bibereknél, Ariana Grandéknél, Niki Minázsoknál, meg a hasonszőrű borzalmaknál is elviselhetetlenebb
2017. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudok errol a dologrol :/ Egy kis info valakitol?
2017. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem tudjak mi a jo😂😂❤

Amugy engem meg sosem bantottak az miatt mert nem azokat az amerikai bullshiteket hallgatom. Teged mar bantottak?😱

2017. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

Én nem ítélek el senkit, ha tetszik, az klassz, de ne nyomja senki arcába.

Nekem a zenéi elviselhetetlenek, az előadóikba meg nem tudom mi lehet a vonzó, semmi férfiasság vagy különösebb jó kinézet, csak a lilára festett gombahaj.

16/L

2017. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Alain Delon ***** válasza:
33%
Mi is az amúgy?
2017. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Ezek ilyen ázsiai pop csapatok, főleg Koreából, az európai ízlésnek meglehetősen fura viselkedéssel. K-pop a gyűjtőnevük többek közt. Az army meg ezek rajongóira utal. Ez volt a magyarázat azoknak, akik nem.tudják, mi az.

A válasz a kérdésre pedig hogy szerintem nagyon eltérő a mi kultúránktól, én nem.is értem,hogy hogy kerül ez európai tinik látókörébe. Nem nézem le, csak nem értem őket.

2017. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Na most hogy mindenki jól megmondta, jövök én :D

Az Army fandom kizárólag egy darab csapatnak (BTS) a rajongóit takarja, nem pedig az összes kpop bandáét.

Minden csapat rajongótáborának saját neve, színe, szimbóluma van.

Sok ember nem ismeri a kpop ot, nekik csak "ugráló sárgák". Nem értik a dolgot és jó fajta mentális szerint ami nekem nem tetszik az csak és kizárólag sz.*r lehet. :D


A kpopperek között is sokan nem szeretik az armykat. Ez kb ugyanaz mint amikor az EXO bejött és az volt az isten és akkor az EXO-L ekkel volt tele mindenki töke. Mert sokan kiléptek az addigi fandomból, lenézték a többi bandát.

Meg a népszerű csapatok vonzzák az ugribugri, idióta, divatbarom kispic.sákat. Akik előadják hogy mekkora fanok de nem tudnak kb semmit a tagokról, illetve hogy mekkora kpopperek aztán egyetlen másik csapatot se ismernek. Általában ezek azok akik teljesen elborulnak agyilag és lejáratják a fandomot. Na meg persze azok akik olyan szinten fanatikusak hogy nem létezik életük ezen kívül. Ők azok akik ordenáré antifan kampányokat csinálnak más csapatokkal szemben. Ez sem túl jó reklám.

Huh hát nem tudom, a lényeget kb leírtam, ha valami még érdekel akkor írj nyugodtan. :)

2017. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
41%
Hogy miért? Nevetségesen fog hangzani, de mikor gimibe kerültem jött egy ilyen "army" csaj, aki tiszta zarkózott volt. Összebarátkozott két nagyon vidám természetű lánnyal, akikre átragadt ez az egész Ázsia mánia. Aztán ők hárman teljesen elzárkóztak mindenki mástól, és ha neadjisten nem tudod megkülönböztetni az énekeseket, meg a bandákat, úgy leordítják a fejed, hogy még te szégyelled magad. Összesen négy ilyen army ismerősöm van, mind bunkó és sznob. Nálam teljesen lejáratták magukat. Plusz idegesít ez az army megnevezés, nálam nem férnek össze az amerikai katonák és a rózsaszínhajú fiúcskák.
2017. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!