Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le úgy az ARMY-kat?

Miért nézik le úgy az ARMY-kat?

Figyelt kérdés
Mi az oka, hogy annyian csúfolják őket vagy bántják? Mert más kultúrát szeretnek? Vagy esetleg néhány ARMY viselkedése miatt azt hiszik, hogy az összes olyan? Miért kérdezgetik tőlük, hogy hogy tudják őket szeretni stb.?

2017. nov. 19. 08:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi erovel az is lehetne miert hallgatsz Eminemet,Justin Biebert stb.mikor nem europaiak😂😂Istenem annyira nevetsegesek vagytok. Es nem kell minden armyt egy kalap ala venni. Gombahaj??😂😂Miert jobb az ecsethaj haa?😂Nem kene olyan dolgokba beleutni az orrotokat amikrol fingotok sincs. Persze az nem baj hogy ti max hangeroval hallgatjatok eminemet vagy ami meg rosszabb horvath tamaskat.
2017. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen sajnos engem elég sokszor bántanak emiatt. És így próbálom mondani,hogy nem azt kérem hogy szeresd,hanem azt,hogy ne szidd. ARMY vagyok felvállalom,de vannak olyan "rajongók " akiket legszívesebben lecsapnék párszor. Nem gondoltam volna, hogy miattuk ennyire elítélnek minket. Úgy gondolom, ha en nem szidom és nem bántom a tóbbi rajongót legyen az kpop rajongó vagy Justin Bieber vagy Mendes addig ők is fogadják el, hogy én őket szeretem. Csak sajnálni tudom azt az embert aki még nem találta meg az a dolgot az életében ami annyi örömet okoz, mint nekem Dél-Korea és a Kpop. Ha nektek beszóltok mit reagáltok? Kivel osztjátok meg a mondanivalótokat? Miért ilyen előítéletsek az emberek másokkal szemben?
2017. nov. 19. 14:50
 13/19 AnnaTheAlien válasza:
100%

Na, ezt pl én se értem.... Most azért, mert valaki szereti a koreai zenét, miért kell rögtön kritizálni? És ha a fiúk festik a hajukat? Az miért zavarja az embereket? Ennyi erővel én is csúfolhatnám meg bánthátnám egy barátnőmet is akár,mert szereti Justin Biebert.. (Akit én speciel ki nem állhatok, sorry belieberek). Chh... Ha az ember a koreait szereti, az se jó, ha BvB-t, az se.... Mindenkit lenéznek amiatt amit szeret, ahogy öltözik, stb, stb.. (Tisztelet a kivételnek) Elcs*szett egy társadalom ez, már bocsánat😂


Egyébként, 10. válaszoló, nálunk a suliban a ismerőseim közül kb 4 A.R.M.Y. van, abból egy én vagyok, de szerencsére semmi ilyesmi nincs... Csak egy idő után már irritáló az a kérdés, hogy "Ja, ezek azok a hülye kínaiak?"😂

2017. nov. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%

Na, akkor megpróbálok a tényleges kérdésre választ adni!


Azért, mert amióta a BTS "befutott" az ARMYk nagyon nagyképűek, tiszteletlenek, problémásak és idegesítőek lettek (tisztelet a kivételnek, illetve mielőtt még bárni nekem rontana, ezekkel a szavakkal más kpopperek illették az ARMYkat, nem én). Nagyon sok a díszrajongó, aki alig, hogy bekerül a fandomba már kijelenti, hogy ő kpopper, nekiront más bandáknak és a fandomjaiknak, néha még más BTS tagokat is(!) lehordanak a sárgaföldig, ahogy mostanában észrevettem az egekig magasztalják a maknae linet míg a hyung linet le se tolják, illetve olyan videók alá is kommentelnek, amiknek nem, hogy a BTS-hez, de magához a kpophoz sincs semmi köze! A szomorú ebben az, hogy ezzel a fanatikus viselkedésükkel az egész kpopra rossz fényt vetnek és ezért vesznek minden bandát, számot, mv-t és rajongót egy kalap alá. Illetve még az is megemlítendő, hogy nagyon agresszív egy fandom. Ha valaki kétségbe meri vonni a BTS-t és azt meri mondani, hogy nem ők a kpop királyai akkor aztán...


A többi kommentet illetően; nem minden kpopper olyan, mint azok akikkel találkoztatok! Sajnos igaz hogy a magyar rajongók eléggé túlzásba viszik a kpopperséget, de én pl nagyon sok olyan kpoppert ismerek, akik életvidámak, aranyosak, barátságosak, viccesek és nagyon extrovertált személyiségek.


Ez az ÉN véleményem szóval ezért légyszi senki se támadjon be :)

2017. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én imádom a K-Popot, (mondjuk én több bandát/lánybandát is szeretek, de én is ARMY vagyok) Szerintem csak akkor van baj az ilyen emberekkel, ha már nagyon túlzásba viszi… de ha szereted, és mást is hallgatsz. (mert én normális popot is hallgatok, nemcsak K-Poból áll az életem, akkor mértékbe tudom tartani) egyébként az osztályban mi 7-en vagyunk k-pop fanok
2017. nov. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
14-es válaszoló nagyon köszi a kommentedet. Teljesen igazad van abban,hogy mennyire nem figyelnek a hyung-line-ra. Nekem speciál J-hope a biasom, de ettől nem csak őt szeretem. Szegény Jin is mennyire a háttérben van. Vagy akár RM vagy Suga. Persze ettől Taehyung-ot,Jimin-t és Jungkook-ot is nagyin szeretem de néha zavar, hogy csak beki van szóló része vagy ők állnak a középpontban. Régebben a dalok felosztása is más volt. Az új dalolban alig hallani Jin vagy akár Hobi-t :( Én őszintén szólva a Big Hitre pikkelwk mostmár. Pl. A halloweeni dance practice-ben nagyon jó pofa, hogy hófehérke és a 6 törpe, de szegény fiúk már mind huszon évesek erre ilyennek kell beöltözniük. És ez csak egy a sok közül.
2017. nov. 21. 14:47
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező ez nem igaz hogy az új dalokba Jinnek nincsenek szoo reszei. Az új albumukon a szokásostól jóval több szöveget kapott,aminek mindenki nagyon örült.
2017. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

14 válasz között egyet találtam, amiben az volt, hogy tisztelet a kivételnek. Sajnos sok ember csak másban látja a hibát, de magába bele se néz. Ez így van, mindig is így volt, és így is lesz. Nem kell azokkal foglalkozni, akik lenéznek, HOGYHA nincsen rá okuk. Mert azon ARMY-ként én sem csodálkozom, hogy az olyan 11-12 éveseket 'lenézik', bántják ezért, mert állandóan a BTS-ről beszél nekik. Őszintén megmondva, az ilyenek, akiknek ebből áll az életük, az írásukból látszik, hogy hány évesek, engem is idegesítenek. Tényleg nem azért kell isteníteni valakit, mert jól néz ki stb (tisztelet a kivételnek).

Ezzel az egésszel az a baj, hogy az ilyen viselkedéssel minősítik magukat, és a bandát is. Nem egy olyan embert láttam, aki azt hiszi, hogy csak tizenéves lányok szeretik őket. Néha már nekem is elegem van ebből a magyar 'fandomból'.


Lényeg a lényeg, hogy nem kell olyan embereknek beszélni róluk éjjel nappal, akik nem bírják őket. Gondoljatok bele, ha valaki elkezdene nektek beszélni a hiénakutyák demokratikus életéről, vagy bármiről ami nem érdekel. Elküldenétek a p*csába, nem? A banda sem örül neki, hogy ilyen fanjai vannak, akik ezzel a viselkedéssel őket is minősítik. Maradjatok meg a ti kis világotokban, ne menjetek túlzásokba és kész.

2017. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A régi énemnek bye bye.... mostmár túlságosan is kpop fan lettem.. xD és pont nem érdekel ha valaki cikizne emiatt, de nem szoktak
2018. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!