Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Bring Me The...

Mit gondoltok a Bring Me The Horizon-ról?

Figyelt kérdés
Szerintem jók!
2017. nov. 28. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 1 es fel honapja talaltam rajuk,azota ők lettek a masodik banda a "kedvencek" rovatomban. Van tehetseguk a zene csinalashoz. A szovegek mélyek,jok,enekhang perfect,gitar szintén. Olyan szamaik is vannak amik egyediek foleg erre a mufajra nezve. Olyan kritikakat olvastam hogy nem eleg kreativak,sok az ismetlodes a zenekben ami talan igaz is,vagy egyszeruen rossz a zene meg hogy tul gyerekes Oli hangja. De engem az LP ota egy bandanak a szamai se vittek magukkal ennyire. Ez a metalcore féle dolog is csak tőlük tetszik,chelsea smile pl mekkora szam. Igy hogy Chester meg halt legalabb van egy "helyettesito" banda akitol ugy varhatom az uj szamokat mint kisgyerek a Mikulast
2017. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jók. Legalábbis nekem nem tetszik. Túl mainstrem, a rajongó táborát főként 13-16 éves tinik (főlleg lányok) adják, számomra egyáltalán nem kreatívak. Az én szememben egy szinten van a BVB- vel meg az Asking Alexandriával. Metalcoreból a leggyengébb bandák között vannak legalábbis szerintem. Tinimetált játszanak, semmi mást.


Mondjuk én a death a thrash de főlleg a black metalért vagyok nagyon oda, így talán érthető hogy miért nem jönn be nekem a BMTH

2017. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok,ebben nem tudok vitatkozni. Elég gáz a rajongó tábor és cringy. De én 18 éves fiú létemre szerettem meg őket.

És nekem valahogy más mint a BVB meg az AA,már csak a szöveg meg a jó énekhang miatt is,meg úgy szimpatikusabbak is. A mainstream-ség meg nem zavarja az embert amíg tetszik neki amit hall,azért annyira nem azok amúgy sem,pl.a Skillet az ami nagyon rádió barát dalokra állt rá

2017. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fúú a Skilletet sem szeretem, de nagyon nem. Persze vannak mainstreamebb bandák a BMTH-n túl is de nekem az a banda nagyon nem ütős. Én a zúzós riffek meg a sötét athmoszférát és a brutális screameket szeretem. Nekem ezt nem tudja nyújtani ez a zenekar. Persze megértem ha valakinek bejönnek meg szarrá hallgatja minden számukat. Egyszerűen más izlése van, ennyi.

Nekem viszont nagyon nem jönn be. Egy Gojiranak vagy akár Mastodonnak esetleg Toolnak stbnek (a black, death metalt direkt nem említem mert az már nagyon réteg zene) számomra érdekesebb a szövegvilága.

Szerintem milliónyi jobb banda van a BMTHnál de ti tudjátok.

Izlések és pofonok

2017. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze érthető. Nálam is vannak akiket nem bírok annak ellenére,hogy csak ezt a 2 műfajt hallgatom.

Nekem a rock mindig is jobban tetszett,már csak a gitárhangzás miatt is. De van metal banda ami tetszik,pl.Trivium vagy Godsmack.

Én azt bírom,ha egy énekes a saját tapasztalataiból vagy élményeiből ír szövegeket,ezért is a két fő kedvencem az LP és Horizonék. Nem tudom azoknak milyen a szövegük mert nem néztem külön lyrics vidit hozzájuk, nem Ítélkezem előre,de az ilyen durvább sötét dolgok messze állnak már tőlem. A másik,hogy nem hat rám sehogy,azt se érzem,hogy rám jönne a headbangelhetnék,meg érzelmileg se hat rám,olyan semmilyen.

2017. nov. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!