Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire vagy megelégedve az...

Mennyire vagy megelégedve az életeddel?

Figyelt kérdés

Mennyire vagy megelégedve az életeddel? Mi az amit elértél és büszke vagy rá és mi az amit szeretnél még, illetve mi az ami motivál/motivált az elérésében...írjatok kort és nemet is légyszi :)

Ha sikertelennek érzed magad azt ís meghallgatnám, miért és miért nem tudsz alakítani rajta...előre is köszi a normális válaszokért :)



2017. dec. 1. 14:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
8-as én a helyedben nem lennék elkenődve:) A párom dettó úgy néz ki,mint te,csak egy bő tizessel idősebb. Nem hiszem,hogy én vagyok az egyetlen nő,aki bukik erre a típusra ;).
2017. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy az egyik oldal azért nem boldog mert nincs meg neki, ami a másik oldalnak igen és ez oda vissza...(szélsőséges esetben egyik sem, ott szerintem teljes életmód, komfortzóna elhagyása a lehetőség). A többi esetben pedig mérsékelni az egyiket a másik érdekében.
2017. dec. 1. 15:43
 13/25 anonim ***** válasza:

A többi esetben pedig mérsékelni az egyiket a másik érdekében.


ebben teljesen igazad van

ha a heti 7 napbol csak 4-et dolgoznek es a maradnek 3 napban eljarnek ide oda szorakozni, ismerkedni, szinhazba stb. tobb lehetosegem lenne ismerkedni, de a jovedelmem is felezodne ..

ezt nem biztos hogy hajlando vagyok felaldozni

2017. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinaltam a jogositvanyt es kocsim is van, munkahelyet valtottam ami minden szempontbol jobb az elozonel, fizetes sem rossz de meg mindig nem azt csinalom amit szeretnek ezert nem erzem annyira elegedettnek magam a hetkoznapokban. Visszatekintve igazabol elegedett vagyok es buszke vagyok ra hogy mindent onerobol ertem el. 23/f
2017. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
8as: én is azt gondolom amiket felsoroltál nem ok a boldogtalanságodra. Nem lehet, hogy a hozzá állásodon kellene változtatnod? SZerintem ebben a család alapításban kicsit idealista lehetsz, de javíts ki ha tévedek. Többet kellene ismerkedned, és nem csak akkor ha azt látod valakiben, hogy ő a "tökéletes nagy Ő".
2017. dec. 1. 15:49
 16/25 A kérdező kommentje:
13: nem feltétlenül így értettem :D de ne azért élj hogy dolgozz meg karriert építs, hanem pont fordítva. Nem éppen magyarország a megfelelő hely erre, mint 1-2 válaszból ki is derült, ha az kell hogy jobb legyen odébb kell állni bármilyen szarul, meg drasztikusan is hangzik elsőre.
2017. dec. 1. 15:53
 17/25 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Kedves Kérdező, korábban valóban a nagy szerelmet kerestem. De az elmúlt 4-5 évben már annak is örülnék ha lenne valaki mellettem... A családalapítás most már nem igazán szempont.
2017. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17: akkor is azt gondolom több lehetőséget kéne adnod magadnak is meg másnak is. Próbálkozol eleget? Mindig vissza utasítanak vagy csak vársz? Próbáltál már valami ismerkedési formát? Mondjuk a netes társkeresést (ebben mondjuk pont csak rossz tapasztalataim vannak :D) vagy bármi hasonlót?
2017. dec. 1. 16:24
 19/25 A kérdező kommentje:
10 nőből 8 akkor se fog még sokszor jelet se küldeni, hogy bejössz neki, probálkozni kell. A sportolás erősítés sokat jelent, amit írtál is. Nem a külső miatt legfőképp, hanem hogy önbizalmat ad majd.
2017. dec. 1. 16:30
 20/25 anonim ***** válasza:

Próbáltam a netes társkeresèst is 100 levélből 10re jön válasz, abból egy darab randi jó esetben ha lesz.

És előben is szoktam ismerkedni. A van barátom mondat nagyon ismerősen cseng. Elég aktívan teszek a dologért.

2017. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!