Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire vagy megelégedve az...

Mennyire vagy megelégedve az életeddel?

Figyelt kérdés

Mennyire vagy megelégedve az életeddel? Mi az amit elértél és büszke vagy rá és mi az amit szeretnél még, illetve mi az ami motivál/motivált az elérésében...írjatok kort és nemet is légyszi :)

Ha sikertelennek érzed magad azt ís meghallgatnám, miért és miért nem tudsz alakítani rajta...előre is köszi a normális válaszokért :)



2017. dec. 1. 14:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

kettős

-elégedett vok mert a lehetőségeim az előrehaladáshoz végtelenek

-elégedetlen mert még sok mindent meg kéne tennem

2017. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
1-től 10-ig pontozva kb. egy nyolcas.
2017. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

1, Tudom, hogy nagyon nagy szerencsém van sokmindenben, éppen ezért meg kellene végre komolyodnom kissé, nem szeleburdiskodni. Szóval jelenleg tudom, hogy lehetne rosszabb is, de szerencsére jelenleg jól így (bár egy társ hiányzik még).

2, Jelenleg van 1-2 célom, azt szeretném elérni, ami remélhetőleg magával hozhatná a változás lehetőségét is. Ezen kell iparkodnom, hogy végre sikerüljön, és ez motivál jelenleg. /35F/

2017. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én teljesen elégedett vagyok az eddigi életemmel. Van tető a fejem felett. Van munkám, igaz nem a legjobban fizető, de megteszi. A családomban mindenki egészséges. Nem nyomorgunk. Van egy csodaszép unokahúgom/ keresztlányom. Rengeteg barátom van. Szóval nincs okom panaszra.:) 19F
2017. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!