Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az egész gender...

Mit gondoltok az egész gender kérdésről?

Figyelt kérdés

Röviden, hogy vannak emberek akik megszüntetnék az egész nő és férfi létet, és egy nemtelen világot képzelnek el tökéletesnek.

Ahol teljesen megszokott lenne, ha egy férfi sminkeli magát és mini szoknáyban járkál. Vagy egyszerűen kijelenti, hogy ő kislánynak hiszi magát, és könnyedén besétál egy női tusolóba.

Nem ítélem el azokat, akik a saját nemükhöz vonzódnak, habár kétségtelen, hogy a Pride és a hasonló felvonulások nélkül kevesebb negatív visszhangot hallanának.

Ami most ledöbbentett, hogy léteznek emberek, akik azért küzdenek és háborognak, hogy ha pl születik egy gyerek, akkor ne tegyék be egyik nembe sem, mert ha felnő, majd eldönti, hogy fiú vagy lány akar lenni.

[link]

Ezt az egész gender dolgot azzal indokolják, hogy szűnjenek meg a sztereotípiák. Talán én vagyok így ezzel, de egy nagy részük már megszűnt (persze nem mindenhol). Nő is hord nadrágot, nem néznek ki egy férfit, ha sír, a gyerek bármiylen játékkal játszhat, nemcsak Barbie-val és motorral, stb.

Az én szememben két nem van, nem egy, nem nulla és nem három. Kettő és pont.

Én lennék az egyetlen, aki kifejezetten taszítónak látja ezt az egészet?

Nem szeretnék megsérteni senkit, egyszerűen most felkeltette az érdeklődésemet a téma.



2017. dec. 3. 20:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom az ilyen embereket, semmi bajom a melegekkel, de amikor egyenlőségjelet akarnak közém, és bármilyen turbóliberál által egyenlőnek tartott emberke közé rakni, az nagyon kiveri nálam a biztosítékot.

Én kezdjem a totál alapoktól az építkezést karrier szempontjából, de pl egy ilyen akárki, aki fizikailag is képtelen bármilyen megerőltető munkára, automatice elém helyezik, mert hát ő gyenge....

De azért egyenlő.

Érted?

Nem?

Én se.

2017. dec. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!