Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy apám...

Normális dolog hogy apám emiatt megakart ütni?

Figyelt kérdés
Ma véletlenül amikor eljöttem itthonról égve hagytam a gázt. Egész nap ezt hallgatom tőle, szidott hogy milyen hülye vagyok. Erre kiabálva mondom neki, most azt akarja hogy emiatt öljem meg magam. Erre fel majdnem megütött, és azt hogy fogyatékos vagyok.
2017. dec. 5. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Írjátok ki az ajtóra. "Elzártam a gázt?"


Amikor mész el, mindig látod.

2017. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Hátha kiabálva ezt mondtad volna nekem, akkor en sem vágtam volna jó képet hozzá...

Es igen, a többség tutujgatni fogja a lelkedet, de ez amit mondtál ez nagyobbat üt, mi tha kaptál volna egy atyai sallert ...

2017. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

"Hátha kiabálva ezt mondtad volna nekem, akkor en sem vágtam volna jó képet hozzá... "

Miért?

Mondott valami sértőt?


Nem normális. Az én apám is hasonló, ő megfenyegett hogy kiveri a fogamat és szétveri a fejemet, mert mondtam neki hogy ne fotózzon engem titokban.

Ez van ha kisgyerekekből lesznek apukák.

Náluk nem számít, mit mondasz, csak az hogy milyen hangsúlyban. Akármit mondhatsz, ha már olyan hangnemben mondod akkor kiakadnak, és nem nézik az értelmét a szövegnek.

2017. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Én is megkérdőjelezném a józan eszedet. A gázt égve hagyni NAGYON veszélyes dolog, nem igaz, hogy pont erre nem tudtál odafigyelni. Csak a szerencsén múlt, hogy nem lett tragédia a vége, úgyhogy igenis megérdemelted a szidást. És erre te azzal reagálsz, hogy akkor megölöd magad... hát ne csodálkozz, ha idiótának néznek. Tőlem bizony megkaptad volna azt a sallert, apád még jófej volt.
2017. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen, normális. Az egészből annyit fogtál fel, hogy apád kiabált, holott kis híja volt, hogy nem robbant fel a házatok, megölve az összes közvetlen szomszédotokat. És neked még mindig apád dühe a legnagyobb gondod? Tényleg kretén lehetsz.
2017. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ja igaz, ha valaki égve hagyja a gázt és majdnem kinyírja az egész családot, akkor még dicsérjük is meg, adjunk neki jutalmat, amiért ilyen ügyes volt.
2017. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már miért robbant volna fel a ház? Mert a fűtést nem vittem le? Ha konvektorral fűtünk, akkor ég a gáz.
2017. dec. 5. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

elég nagy baj, hogy égve hagytad a gázt, soha nem szabad tüzet felügyelet nélkül hagyni tartósan.

én is leordítottam volna a fejedet, ha meg a ház is leég, még agyon is ütlek, nem csak úgy tennék mintha.

2017. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha itthon vagyok, meg megy a konvektor egész nap. Ettől miért égne le a ház? Mint írtam konvektorral fűtünk, ami mehet egész nap. Neki az volt a baja, hogy annyival többet kell majd fizetni érte.
2017. dec. 5. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Ohh a válaszolók lehet a tűzhelyre gondoltak akkor.


A konvektort én sem értem miért kéne mindig kikapcsolni. Még van amelyik szobába azzal fűtünk, de lekapcsolni soha nem kapcsoljuk...

2017. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!