Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Karrier vagy igaz szerelem?...

Karrier vagy igaz szerelem? Melyiket választanád, ha csak egyet lehetne és miért?

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Az én értékrendem szerint ez nem lehet kérdés.... "Naná", hogy az igaz szerelmet! A karrier olyan dolog, amit csaknem bármikor el lehet indítani, nem lehet "lemaradni róla", az igaz szerelem viszont egy VISSZA NEM TÉRŐ lehetőség, ami nem fog kéthetente kopogtatni az ajtódon. Nekem ez a véleményem.
2017. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Kizárólag a karriert. A szerelem elmúlik, ellaposodik, az emberek változnak és elidegenednek.
2017. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Kedves #2 válaszoló!


A kérdező az Igaz szerelemről beszélt... Vakószínűleg ezen minden önzés és ellaposodás nélküli feltétlen odaadáson és megértésen alapuló kapcsolatot értett, nem valami jött-ment kapcsolatot. Ennek tükrében kellene értelmezni a kérdést, és véleményt alkotni.

2017. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én is az igaz szerelmet választanám, bár elég céltudatos vagyok a karriert illetően is. De ha a magánéletem nincs rendben, akkor sajnos semmi sem tudja pótolni.
2017. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nincs olyan hogy igaz szerelem. Mennyire kell naívnak lenned ahhoz hogy elhidd higy abban a kis élettérben ahol élsz megtalálod azt az embert aki a világon a legjobban passzol hozzád? És mi van amerikaval, ázsiával? Szerinted ott nem létezik ott olyan lány/fiú aki jobban passzol hozzad? A vilagon 7+milliard ember letezik te pedig életed során jó esetben is ennek egy parányi töredékével találkozol. A másik pedig, hogy mit jelent az, hogy "igazi"? Legjobban hasonlít hozzád? Legkülönbözőbb? Nem tudod megfogalmazni mert a környezeted hatással van rád, formál téged tehát az hogy ki számodra az "igazi" lényegében bármikor valtozhat.
2017. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Utolsóval 100%-ig egyetértek. Én emiatt nem hiszek a szerelemben. Az ember úgy se találkozik azzal aki a világon legjobban illik hozzá.

De ha ez mégis létezik, akkor a szerelem a válaszom.

2017. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

csakhogy az ember nem csak abba lehet szerelmes, akivel 100%-ig összeillik. Ez még nem tűnt föl a két utolsó válaszolónak?

Különben is, mit jelent az, hogy összeillik?

2017. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan hogy igaz szerelem, vagy maximum a kapcsolatok minimális százalékában. Ráadásul lehet akármilyen igaz az a szerelem az elején, idővel elkezd minden összeomlani ha csóró vagy.
2017. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a szerelmet. Semmiféle emancipált karrier nem érdekel, csak boldog családra vágyom.
2017. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A maganeletem mindig is fontosabb volt mint a karrierem igy az utobbit valasztanam. A sors fintora hgy a maganeletem egy katasztrofa az utobbi idoben, mig stabil allasom van..

25F

2017. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!