Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te melyik lehetőséget választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyik lehetőséget választanád?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal, két hónapos kapcsolat, ami nagyon szépen alakul és úgyérzem egyre jobb mederbe terelődik.

És adott egy álláslehetőség 200 km-re tőle, ami azt jelentené, hogy jövőhéten költöznöm kell és maximum hétvégente látnánk egymást, de jó eséllyel akkor sem mindig.

Ergo, ha elvállalom az állást, akkor azzal rámondtam az áment a kapcsolatunk végére.

1 hónapja keresgélek a környéken is munkát, de egyszerűen nem jön össze semmi. Vidéki kisváros, nem kell sehova olyan végzettségű ember, mint én.

A páromnak van itt egy lakása, munkája, biztos élete. Érthető, hogy nem fog ugrálni egy két hónapos kapcsolat miatt, de teljesen elbizonytalanodtam. Szeretem őt, de ez egy nagyon jó lehetőség és félek, hogy örökre bánnám, ha nem élnék vele és a kapcsolatunknak is vége lenne.


Mivel még van egy félévem az egyetemből, ezért lehetőségem van arra is, hogy nyárra itthon maradjak és ősszel kezdjek el másfelé nézelődni. Ez idő alatt azért kiderülne, hogy van-e kettőnknek jövője. Tehát ez a harmadik opció.


Kíváncsi lennék, hogy ti hogyan döntenétek, mert most egy kicsit el vagyok kenődve és fogalmam sincs mi lenne a helyes.



2015. jún. 16. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Meló. Ha tényleg együtt kell lennetek, akkor úgyis együtt lesztek. Ha meg nem bírja ki a kapcsolatotok, akkor kár is lenne maradnod miatta.

28N

2015. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
A munkát választanám. Ha tényleg jól alakul, remélhetőleg így is kitart melletted, de 2 hónap még nagyon rövid, hogy egy ilyen fontos dolgot elszalassz miatta. Ő is ugyanezt tenné gondolkodás nélkül.
2015. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Én a kapcsolatot választanám a helyedbe, és ezerrel néznék melót. Addig mig nem találsz normálisat ideiglenes megoldásként takaríthatsz stb..
2015. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Egyet jegyezz meg: melót bármikor lehet találni, de jó társat, olyat aki téged szeret, akihez tartozzál azt keveset.
2015. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a helyzetben a kapcsolatot választottam. 4 hónap múlva úgy, de úgy megbántam...
2015. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos nem írtad meg hogy nő vagy-e vagy férfi.

Kisvárosból el kell menekülni, de jobb ha az országot hagyod itt!(ha lehet orbánt vidd magaddal)

2015. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

én is a munkát választanám. akármennyire is jónak tűnik, 2 hónapos kapcsolattal szemben eszembe se jutna nem a munkát választani. ha 2 éves lenne még talán. de ennyi idő után nem is gondolkodnék. ha van szakmám, végzettségem és lehetőségem, hogy ebben helyezkedjem el, akkor a fene se fog takarítani, HÁTHA összejön valami helyben. és ha nem jön össze? és ha pár hónap után szakítatok? az elején minden kapcsolat jónak tűnik, aztán mikor jönnek a gondok, egy jó nagy része megbukik. lehet, hogy ha maradnál, örökké együtt lennétek, de ha nem? az új helyen is találhatsz olyan párt, akivel boldogan éltek, míg meg nem.


szóval, én gondolkodás nélkül, némi szívfájdalommal, de mégis a munkát választanám. 2 hónapon elég gyorsan túl lehet lendülni.

2015. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nő vagyok... Ha én északra indulok, akkor Orbán remélem délre és ennyit a politizálásról.


Lassan másoddiplomás fiatalként nem szívesen mennék el takarítani, ha van más lehetőségem is. Bár a környéken úgy tűnik nincs. :)

2015. jún. 16. 13:33
 9/18 anonim ***** válasza:
hasonló szituban vagyok valamelyest,szívesen beszélgetnék.:)
2015. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Beszélgessünk, nekem is jól esne azt hiszem hasonló cipőben járó egyedekkel társalogni... Bár inkább csak estefelé lesz rá lehetőségem.
2015. jún. 16. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!