Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdekházasság vagy valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekházasság vagy valódi szerelem? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Voltunk nyaralni Dubai-ban, 2 hetet. Egy nálam 9 évvel idősebb férfi ( 21 éves vagyok ) meghívott vacsorázni, az étteremben pedig ajánlatot tett nekem. Az ajánlat a következő : Menjek hozzá feleségül, és cserébe Ő mindent megad nekem, amire csak szükségem van. A válaszom "nem" volt. Több okból is. Az illető tudja, hogy még sosem volt barátom, ezért nyilván még szűz vagyok, ami a muszlimoknál konkrétan feltétel egy házassághoz. Sok mindenről beszélgettünk, azt mondta tetszik neki a gondolkodásmódom és szerinte szép vagyok. De nekem eszem ágában sincs felvenni az iszlám vallást... Ez pedig kötelező lenne. Adott gondolkodási időt, de én ott és akkor kijelentettem, hogy nem akarom. Nem is arról van szó, mert nagyon kedves volt és amellett hogy van rengeteg pénze, jól is nézett ki. Jóképű és izmos volt.

De van egy fiú, akit nagyon kedvelek, 22 éves és Ő az első olyan fiú, aki felkeltette az érdeklődésemet. Ő belgimban él, és mivel francia az anyanyelve, én 4 évig tanultam a nyelvet, hogy egyáltalán legyen esélyem nála. Ez a legfőbb oka annak, hogy nem fogadtam el az ajánlatot. A férfi megadta a számát, hátha meggondolom magam. Az ismerőseim azt mondták nekem, hogy hülye voltam, és el kellett volna fogadnom az ajánlatát. Állandóan ezzel zaklatnak. Nem tudom mit kéne tennem. Ti hogy döntenétek ?



2016. aug. 10. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Jól döntöttél. :D
2016. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Állandóan ezzel zaklatnak... :) na tudod, hiszen köztudott hogy az ingyen jólétnek elég drága ára van.
2016. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Hmm, szóval ha nincs a francia bika, akkor most épp a popsidat dubajozná ki izmos Ahmed...

Gondolom te most erkölcsös vagy?

2016. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

#3. hozzászólón röhögtem :D


Amúgy a muszlimoknál a legkevesebb probléma az, hogy felkell venned az iszlám vallást.

2016. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon bele lehetsz zúgva a finom belga pasiba, ha 4 évig tanultad a nyelvet miatta. xD
2016. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok azzal, hogy ha valamit akarunk, tenni kell érte. Szeretem a fiút és tudtam azt, hogy sosem lenne esélyem nála, ha még a nyelvet sem beszélem. Így hát megtanultam. Mert fontos nekem ez a dolog.
2016. aug. 10. 21:48
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem kerdes, h a francia sracot valasztanam, most komolyan iszlamot felvenni, egy arabbal akinek lehet keg x felesege, raadasul siman megit ha valami nem tetszik nek (ilyenkor jon a szokasos o civilizalt arab, o hat persze) es cserebe mi van?


Cserebe mondjuk van Prada taska, utazas yachton, 600 cipo...de ez az egesz semmit nem er, ha az egesz eleted szar, mert elvezni nem tudod. Egy eletunk van, es baromi konnyu elcseszni en kb akkor sem mennek hozza ha fizetnenek erte. Gazdag pasihoz menni egyfajta motivacio nelkuli lustasag, mert sokkal egyszerubb befeszkelni valamibe ami mar meg van teremtve masok altal:-)))


Ennyire azert ne ertekeld le magad emberileg, kepessegileg:-)))A szabadsagnal es a szerelemnel nincs fontosabb:-))


32/N

2016. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Az volna a legjobb csavar a sztoriban, ha kiderülne, hogy a belga gyerek egy külvárosi, csóró, másodgenerációs bevándorló, iszlamista :D
2016. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Miért találsz ki kamusztorikat?
2016. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
A szerelem semmit nem ér, a pénz pedig nem fog egy reggel azzal ébreszteni hogy az exével keffél.
2016. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!