Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe a karácsonyró...

Mi jut eszetekbe a karácsonyról? Szeretitek?

Figyelt kérdés

Leírom én is!

Nem szeretem a karácsonyt, utálom a karácsonyi zenéket, nem szeretem ezt a nagy felhajtást, meg azt, hogy már október vége- november vége fele a karácsony körül forog minden..

A karácsonyról nekem csak negatív gondolatok jutnak az eszembe..

Nem a szeretet, hanem inkább a sok sérelem, az utálat, a rossz indulat, az álszentség, a képmutatás...stb..

Nem egy minta családból jöttem, szóval tdom, hogy azért nem szeretem a karácsonyt, mert nálunk ugyanolyan nap, mint a többi. Rossz.. Sőt még rosszabb is, mert még magányosabb vagyok olyankor hiszen a barátaim többnyire nem ér rá olyankor...

Ha pedig valamelyik barátom hív meg hozzájuk karácsonyra az azért nem jó, mert szorongok, úgy érzem ,hogy ez nem az én karácsonyom, idegennek érzem magam, és úgy érzem ,hogy útban vagyok, és nem tartozom közéjük.

A karácsonyról nekem az jut eszembe, hogy a szeretet lenne a lényeg.. amit én nem tapasztalhattam meg, ahogy azt sem ,hogy milyen egy igazi család..


2017. dec. 13. 13:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Érdekes én is karácsonykor szoktam beteg lenni
2017. dec. 14. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!