Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő?

Hogyan legyek menő?

Figyelt kérdés

12F176cm60kgBP


Szeretnék menő lenni! A lányoknak tetszeni a fiúk barátja lenni. Nem tudom hogyan kezdjek hozzá, hogy lehetnék menő.

Hogy lehetnék menő?



2017. dec. 14. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Kérj tanácsot a Menő Manótól.
2017. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyebkent, először próbáld meghatározni: milyen az, aki " menő"?
2017. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Most valószínűleg el fogsz keseredni: szerintem "menőnek" születni kell. Én sem vagyok "menő", de nem is próbálkozom, mert valószínűleg belesülnék. Nem vagyok hajlandó változtatni a személyiségemen azért, hogy másoknak megfeleljek. Csak így lehetek igazán boldog. Azt javaslom, hogy kövesd a példámat.
2017. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Törekedhetsz arra, hogy önmagadnak megfelelj. De szerintem ez, hogy "menőnek lenni" társaságban olyan dolog, ami környezettől függ. Ha nálad szásszorta érdekesebb emberek vannak a környezetedben, akkor nehéz lehet a nyomukba érned.
2017. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért írtam oda az adotságaimat hogy tudjam emelett mire számíthatok!

Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 14. 19:10
 6/10 anonim válasza:
74%
egy ido utan ez nem fog szamitani de addig is legyel onmagad add mindig onmagad es ne problj meg masokat utanozni mert az meglatszik es csak meg rosszabb lesz a helyzet en azt mondom hogy ne fogllkozz azokkal akik "menok". Es az eletnek nem az a lenyege hogy meno legyel az a lenyeg hogy szerezz igazi baratokt akik TEGED szeretnek ugy ahogy vagy es elfogadnak ha meno vagy ha nem
2017. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a számsort írd a csuklódra. Használd háttérképként.


498917181948


9181951749814

2017. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Gyúrj. Arra m,inden nő bukik. Lehetsz ronda, lehetsz bunkó, lehetsz szegény, de ha kidolgozott tested van, akkor nyertél.
2017. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kék pólót, rajta fehér betűkkel a "Menő vagyok." felirat. Hidd el, ma Magyarországon úgy a legkönyebb elhitetni valamit, ha kék alapon fehér betűkkel kiírod.
2018. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12 évesen még nem kell gyúrni. és kb, 20-23 éves korig a legtöbb fiú nagyon izmos, ezért nehéz közülük pusztán az izmokkal kitűnni. A sport persze fontos, és később, 25-30 éves kor után valóban ki lehet tűnni egy szép testalkattal. Most viszont még csak arra törekedj, hogy eleget sportolj, de semmiképp se vidd túlzásba. A mostani sporttal megalapozod, hogy később is szép maradjon a tested.

Most voltam egy 50 éves férfi előadásán, aki a tipikus pocakos nagypapa kinézetet hozta, miközben az edzőm, szintén 50 évesen úgy néz ki, hogy a huszonéves nők sem zavarnák el. Hát ennyit jelent a rendszeres sport. De ebből inkább később profitálhatsz.

Hogy jelenleg hogy legyél menő, arról nem tudok nyilatkozni, nekem mindig az intelligens férfiak tetszettek, tehát ha mondjuk jól tanulsz, esetleg valami hobbiban kitűnsz, az már jó kezdet. A ruházatodnak is adhatsz esetleg valami (enyhén!) egyéni hangot. Pinteresten, youtube-on találsz sok hasznos anyagot. Persze nem azt mondom, hogy goth, rocker vagy valami más határozott irányt kövess (nekem az ilyesmi sosem tetszett, inkább visszatetsző volt), hanem pl. legyen egyfajta olaszos eleganciád (ing póló helyett, stb).

Ez csak egy példa. Te tudod, mi tetszik neked, mi az, amit el tudnál képzelni.

2018. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!