Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok, és...

16 éves lány vagyok, és teljesen elvagyok keseredve a melleim mérete miatt szinte semmi sincs lehet valamit tenni? Vagy várjak még hátha?

Figyelt kérdés
12 éves koromban jött meg, a családban mindenkinek közepes-nagy méretű mellei vannak, elég sokan bántanak vele, és fogalmam simcs mit tegyek vele, fog még nőni? A barátaim azt mondják szedjek fogamzásgátlót, de nem tudom mennyit használna, vagy hogy mit tegyek. Valami hasznos dolog? Vagy egyáltalán mit tudok tenni?

2017. dec. 16. 16:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem csak a mellméret tesz vonzóvá valakit. Pl. ismerek olyan lányokat, akik nagy mell ellenére nem valami szépek, őket pl. az arcuk miatt gúnyolják a hátuk mögött. Meg olyanra is van példa, hogy valaki kis mellel gyönyörű. Ismerek környezetemből erre példát, de modellek közt is

Pl. nem régiben ismertem meg ezt a modellt, akibe belezúgtam:D Isabel Lucas:

[link]

Tehát nem értem, mi ez a mell mánia, nem csak ezen múlik a szépség. Nekem sincsenek túlságosan nagy melleim, de senki sem bánt emiatt, inkább dicsérnek más tulajdonságaimért, az arcom vagy az alkatom miatt.

2017. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 így van. Pl. Milla Jovovich,
2017. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló vagy és milyen magas?
2017. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!