Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tehetnek?

Nem tudom mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Tavaly volt, hogy baratom neveloapja furdes kozben lefotozott, amit persze en eszre is vettem, de nem mertem semmit se tenni, mert baratom epp nem volt otthon. Utana a neveloapja irt nekem messengeren hogy tudunk e beszelni, hogy megmagyarazza miert tette stb, de nyilvan nem akartam vele beszelni. Elmeseltem baratomnak, de az anyukajanak nem, mivel baratom sajnalna ot, igy teljesen el lett felejtve, de en nem tudom mivel naponta megtortenik hogy ha kimegyek a konyhaba akkor odajon simogatja a hatam stb. Apukammal elek de neki se mondtam el, mert nekem ez nagyon megalazo, de kezd elegem lenni ebbol es gondolkozom azon hogy elmondom neki. Mar a rendorseg is megfordult a fejemben, de az egyetlen bizonyitekom a beszelgetes lenne, amiket irt, mert a kepet egybol kitorolte mert tudta hogy eszre vettem. Szerintetek mit tegyek?

#fénykép #jogtalanság #szemelyiseg sertes
2017. dec. 17. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Meg se hallgatod őt miért csinálta, befogod a szádat is, és nem csinálsz semmit az ellen hogy kb. egy perverz alak nyomul rád. Élvezed, vagy miért hagyod ezt? Mert nekem eléggé úgy tűnik.
2017. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borítsd ki a bilit
2017. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ezért hiszik ezek a perverz seggek, hogy bármit megtehetnek, mert még az áldozat érzi úgy, hogy szégyellnie kell magát. Én a helyedben szakítanék a barátommal is, mert aki inkább hagyja, hogy a barátnőjét molesztálják, mert fél, hogy különben az anyjának nem lesz meg a napi betevő farok, az nem érdemel barátnőt.
2017. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!