Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már kezd elegem lenni a sok...

Már kezd elegem lenni a sok kíváncsi emberből. Miért ilyen "tapintatlanok" és pofátlanok?

Figyelt kérdés

Mostanában csupa ilyen embert fogok ki, úgy érzem.. Senkinek nem kántálom be, h hova megyek, kikkel megyek, vagy kik lesznek ott. Nem dicsekszem vele.

Itt-ott felrakok egy posztot a netre és akkor jönnek a kérdések, h "Te mit kerestél a VIP-ben? Ki hívott meg oda?". Olyan formában van a kérdés feltéve h "hihetetlen, h ilyet mint te meghívnak oda". Szinte már én érzem rosszul magam, h talán mégsem kellett volna "kiposztolni" a fotót, pedig azt sem hencegésből tettem, sőt, a kép felett "csak" köszöntet mondtam a szervezőknek, amiért ott lehettem. Sosem szoktam ilyen képeket kitenni, még csak azzal sem hencegek, h kiket ismerek. Ilyenkro viszont kutya kötelességemnek érzem, h minimum egy nyilvános "ingyen reklám"-mal megköszönjem. És még 1x megjegyzem, h tényleg nem nagyzolásképpen. Nincs mit ezen szégyelnem, csak mégis én érzem magam rosszul..


2017. dec. 18. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne érezd! Irigyek az emberek, ne érdekeljen, hogy mit gondolnak! Ha jólesik kiposztolni, posztold nyugodtan! Miért gondolod, hogy mondhatni szégyellni kellene? Miért lennél kevesebb a többieknél?
2017. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sosem voltam az a dicsekedős típus. Pár jó barátnőm meg is jegyezte, h milyen pozitívum, ami ritka, h több dolgot megengedhetek magamnak, mert nem élünk rosszul, de nem vagyok egy flegma pits@, aki ezzel veri a mellét... Viszont ilyenkor, amikor posztolok, így érzem magam. Nyugtattam magamat én is, h ebben nincs semmi, és azt teszek fel amit akarok, de sajnos nagyon tudnak befolyásolni az emberek véleményei... :(
2017. dec. 18. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senkivel,ha ki rakod azt a képet akkor kint lesz, nem muszáj mindenkinek válaszolni, ha nem akarsz senkinek akkor ne válaszolj, inkább a barátaid irigyek lehetnek rád, ezért kérnek számon, de szerintem nem sok értelme van megosztani ilyen emberekkel hogy mi történik veled, mert sokan irigyek sajnos.
2017. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végülis elmondtam nekik, de nem reagáltak rá :D Jobb is, nem is kell :D
2017. dec. 18. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kíváncsiság, inkább csak szimpla irigység.
2017. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek, szokj hozzá, engedd el az elvárásaidat, és boldogabb leszel. Ha tudod, hogy alapvetően nem várhatsz el semmit a másiktól; akkor nem is fogsz tudni csalódni:) Te meghallgatod a másikat, aztán nem reagálod le, semmilyen szinten nem engeded, hogy hasson rád az ilyen, aztán tovább mész. Nem egyszerű annyira, és mindig azt hiszed, hogy "na most már tényleg nem tudnak meglepni", szóval ez ilyen fokozatos dolog.
2017. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!