Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki sírt ma már?

Ki sírt ma már?

Figyelt kérdés
És miért? Vendégek, fadíszítés, elrontott étel/sütemény, érzéketlen családtag... egyéb okok is jöhetnek. Nálunk csak egy-két könnycsepp volt fadíszítés után, mert külföldön élve nem “olyan” semmi, de idén nem tudtam hazamenni, csak nézem az ablakon át, ahogyan mások mennek családostul, ajándékok alatt roskadozva.
2017. dec. 24. 15:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
95%
Jelen! Valas utan vagyok es furcsa az elso egyedul toltott karacsony. es Mert nem lehetek azokkal akiket szeretek.
2017. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Én már a szélén állok:')
2017. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
73%
jelen, mert az az első karácsonyom egyedül, hiába van párkapcsolatom.
2017. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok sírni,már csak azért sem.Megittam 1 üveg bort,igaz jobb kedvem nem lett,de szépen lassan elalszok.
2017. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Egyrészt mert szörnyen beteg vagyok és a fát sem bírom egyedül feldíszíteni, másrészt pedig mert mindent megadnék azért hogy a testvérem az élők sorában legyen és szidhasson hogy nem lett szép a fa, hogy nem jó a zene.
2017. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert összevesztem a testvéremmel.
2017. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is. Egy hete temettük egy közeli rokont, családtagok egyik messze, másik meg nem szól hozzám.

Várom a szerdát, hogy vége legyen a karácsonynak. Facebook kikapcsolva, ne lássam a sok boldog (?) családot. Tv-t be sem kapcsolom, csöpög a szeretettől, már giccses gyönyörű világtól.

2017. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én tegnap sírtam. Tegnap volt a névnapom, és apukám nem köszöntött fel, mert áprilisban elhunyt... Ez volt az első alkalom, hogy nem köszöntött fel valamilyen alkalomból, és -bár hülyén hangzik-, de vártam egész nap. :-(

Tegnap emiatt kisírtam magam a párom vállán, ma már egy fokkal jobb.

2017. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én, a segg fej családom miatt. Folyton csak beszólni tudnak és sosem jó semmi amit csinálok.
2017. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én sajnos hosszú ideje nem tudok sírni, csak ha iszom és rápakolok pluszban valami depresszív zenét. Ez sem jó, mert a sírás elvileg feszültséglevezetés.

De rossz kedvem van, nyomasztó ez az egész, közeli családtagom halt meg karácsony környékén. Azóta van ez.


De látom mások is járnak hasonló cipőben. :/ Kitartás mindenkinek!

2017. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!