Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki sírt ma már?

Ki sírt ma már?

Figyelt kérdés
És miért? Vendégek, fadíszítés, elrontott étel/sütemény, érzéketlen családtag... egyéb okok is jöhetnek. Nálunk csak egy-két könnycsepp volt fadíszítés után, mert külföldön élve nem “olyan” semmi, de idén nem tudtam hazamenni, csak nézem az ablakon át, ahogyan mások mennek családostul, ajándékok alatt roskadozva.
2017. dec. 24. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én magamban sírtam mert betegeskedem..és januárba megyek gyomortükrőzésre és félek hogy mi lesz
2017. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ennek ellenére mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és pihenjetek!
2017. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Összevesztem a lánnyal akibe szerelmes vagyok facebookon.
2017. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én, vagyis annyira nem nevezném sírásnak, mert mindig próbálom elfojtani...Bár legbelül tényleg sírtam, ugyanis az apám egy idegbeteg f4sz és rendelni akart valamit jófogásról és elkezdett nekem ordibálni, hogy jöjjek le azonnal, mert nem tudja, hogy kell beírni a címet, hogy hova szállítsák, én meg épp wc-n voltam és mondtam, hogy mindjárt megyek, erre kb 5 perc múlva torka szakadtából üvöltözni kezdett, hogy ha nem vonszolom le magam, feljön és kiveri a fogam, aztán a hajamnál fogva ráncigál le.

Aztán amíg ott voltam és kitöltöttem neki azt a rendelős űrlapot, ott volt a semmirekellő nővérem és szokás szerint megint be akart mártani valami miatt anyáméknál és valamit elkezdett nekik arról pofázni, hogy én amúgy az ő pendrive-járól letörölgettem a kölyke kiskori képeit, amikor hozzá se nyúltam a pendrive-jához, van sajátom, nem értem, minek nyúltam volna az övéhez és főleg miért törölgettem volna le róla bármit is. De amúgy már meg se lepődök, állandóan hazudozik rólam.

És visszaszóltam neki, hogy nem tudom, mikor álmodta ezt, de én nem nyúltam hozzá a szaros pendrive-jához, erre elkezdett nekem ordibálni, hogy én őt ne hazudtoljam meg, mert szétcincál, aztán hülye kis qrvának hívott és mindennek anyám is a fültanúja volt és még nekem kezdett el az is kiabálni, hogy én hogy képzelem, hogy így beszélek a nővéremmel, aki idősebb nálam, mi az, hogy meghazudtolom, meg ilyenek. Persze az, hogy ő leqrváz meg fenyeget, hogy megver, az nem baj :D Ja és utána feljöttem a szobámba és hallottam, ahogy anyám itt magyaráz a nővéremnek, hogy azért van ilyen nagy pofám, mert apám mindig a védelmemre kel, amikor valami veszekedés van (pedig pont, hogy ő is mindig a nővéremet védi, még úgy is, ha hallja, hogy beszél velem), erre apám elkezdett vele ordibálni, hogy ő nem is véd soha senkit, veszekedtek ezen egy darabig, aztán abban maradtak, hogy én akárhova megyek, ott mindig veszekedés és ordibálás lesz :DDD

Igazából nem azért sírtam, mert annyira szomorúvá tenne ez a helyzet, mert már megszoktam az évek alatt, hanem az ideg miatt, mert feldühít, hogy nem szólhatok vissza nekik, mert akkor mehetnék az utcára...Bezzeg a nővérem még anyámékkal is úgy beszél általában, hogy más a kutyájához is szebben szól, mégis 32 évesen még eltartják a kölykével együtt.

20L

2017. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nem rég szakítottam mondjuk minden karácsony egyedül van nálam, ha nem szakítottam volna most karácsonykor torènt volna( már kétszer is megesett) amúgy meg én is a szélén állok lehet inni fogok.
2017. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Velem az történt, hogy elrontottam a mézeskalácsot. Tudom, ez nem a világ vége, de idén tényleg valami szépet szerettem volna készíteni, erre ùgy néz ki, mint valami félresikerült pogácsa. Meg aztán ideges is vagyok...ilyenkor minden összejön.
2017. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi hangulatromboló embert.... Nem csoda, ha egyedül vagytok...
2017. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én már nem is tudom miért sírok. Egyedül érzem magam, pedig nem vagyok egyedül! Csak a szeretet hiányzik, minden olyan mű! A 20 éves lánynak üzenem: költözz el!!!
2017. dec. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!