Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy hagyjon békén?

Mit tegyek, hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés

Van egy o.társam.Régen nagyon nagy barátom volt.(fiú) én pedig lány vagyok.

Rossz társaságba keveredett az utóbbi időkben.Cigizik iszik 14 évesen!Nagyra van magával mert izmos lett és gyúr..

Mindenkit ütöget,nem csak minket lányokat.Valamikor a sírás kerülget.Én erősebb lány vagyok,valamikor vissza is ütöttem neki,láttam rajta,hogy fájt neki.Akkor egy időbe abba hagyta,hogy piszkál.De megint kezdi.A padtársát is mindig ütötte ezért elült.De olyan szinten üt minket,hogy tiszta lila-kék a helye.Nagyon fáj.Egosita idióta és agresszív..Ha elmondom apumnak felmegy és agyon üti az tuti.Nem akarok palhét.Ha a tanárnak szólok akkor kiabálni fog,hogy ki mondta el..

Mondtam neki,hogy álljon le,azt mondta,hogy haverok vagyunk és,hogy szeret mint barátot ezért engem nem bánt annyira..


AZ OSZTÁLYBA A FIÚKAT BEZZEG NEM ÜTI...

Már ha meglátom utálatot érzek és tudom,hogy megint gáz lesz a napom..mert oda jön és ok nélkül üt!..


2017. dec. 26. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sz@roznod, így a legközelebbi talinál megütne, akkor egy ordasul nagy csattanós pofont lekeversz neki mindenki előtt lehetőleg s leordítod a fejét, hogy még 1x megüt, a tökeit is letéped, mert te "így szereted őt".


Másként a büdös életben nem vesz vissza magából.

Legyen esetleg még gázspray nálad...kis geti, le kell csapni;)

Visszaütni nem fog, mert még jobban oda a semmire büszkesége.Ha mégis, akkor még ki is rúgják majd...stb.

2017. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Tudom milyen,megütöm,betöri az orrom..
2017. dec. 26. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne ököllel üssed, hanem tenyérrel pofikáját, csattanósan.

A másik, ezért legyen nálad gázspray, hogy ha mégis orron akarna vágni, akkor adsz pofikájába egy flakonnal.

Mindenképpen ő lesz a vesztes, de egyszer pontot kell ezen ügy végére tenni, akarsz tenni s más út nem nagyon használna...a tanárok meg többi nem vezet eredményre, nem ovis...sz@rik az intésre az ilyen.

2017. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az milyen már..gázsprével lefújom a suliba xD.. olyan rohadt ideges lenne..Ebből szerintem baj lenne.De szivesen megcsinálnám.
2017. dec. 26. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon egyetertek az elozo valaszoloval. Egy paprikaspray azert is joker, mert nem tudja, mikor van nalad, mikor hasznalhatod ismet. A masik meg, hogy kiba kellemetlen, de (alt) nem egeszsegkarosito. Megegy dolog: ha engedsz a fiatalkori agresszionak, az eleted vegeig radnyomhatja a belyeget. Tenned KELL ellene, ha mashogy nem, segitseggel.
2017. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolhatod, hogy minket az sem érdekel, ha egy bulin megerőszakol pár nap múlva, mert te dolgod...

De egy lökött hagyná, azt amit veled művel...semmi önbecsölésed, magadra vess majd.

Az önvédelem jogos, a srác popófej.

2017. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!