Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők számára a prostitúció a...

A nők számára a prostitúció a legkönnyebb és leghamarabb jövedelmező "munka"?

Figyelt kérdés
Nem tudom,én ha nő lennék ezt választottam volna,naponta 2-3 kuncsafttal számolva 450.000-500.000Ft a kereset havonta(vidéki csajjal számolva,Pestivel mégtöbb),levonva a saját költségeit,meg az óvszert,szállást,tisztálkodó szereket,megmarad vagy 400.000Ft,de minimum 350.000,ha egyedül van egy főre,és semmit mem kell csinálnia csak kefélni...Más ezért a pénzért majdnem 30 éves koráig tanul orvosnak vagy mérnöknek,és lesz vagy 35-40 éves mire megkeres ennyit,egy prosti meg már az első hónapba akár 18 évesen is...Mi a véleményetek erről?Nem ez a legkönnyebb út a jómódhoz egy nőnek?És még csak nem is árt senkinek,nem követ el bűncselekményt,jó nem adózik,de egy magántanár sem,csak hogy egyet említsek.

2017. dec. 29. 13:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt a filmet, és gondolkodj el rajta, aztán térj vissza a kérdéshez:

[link]

2017. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mindenki képes luxus programozó és luxus prosti szinten dolgozni. Ezt az egyet elfelejted a történetedből."

Igen, ezt akartam írni én is.

Útszéli, bableves karvu bárki lehet, de ahhoz azért kell gyomor, és a kereset is messze van attól, amiről a kérdező álmodik.

Ahhoz hogy luxusprosti legyen, pedig kell átlag feletti testi adottság ( nem árt a szellemi sem, ha nem stricijét akarja pénzelni),azt karban is kell tartani, nem elég napi egyszer Caola tusfürdővel lefürödni. Rendszeres testedzés, szépészeti eljárások, smink, fodrász, manikűr, rendszeres orvosi szűrés, igényes outfit, minimum tiszta és kényelmes lakás ahol dolgozhat... És akkor arról nem is szólva, hogy egyrészt telített a piac, másrészt elégé behatárolt az az idő, amíg valaki a topon lehet.

Ja, és rengeteg időkiesés van, amikor nincs bevétel, de kiadás igen.

2017. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
9%
Sok nő a munkahelyén is az lesz ezért nem engeték régen dolgozni őkett.Mert már az elejétöl fogva jól vissza élnek ezzel.Soha nem felejtem el 1 munkahelyemet a nő nem értet semmit mégis vezető munka kört töltöt be és elkeztem neki mondani milyen rossz változni semm akkart.Azota is halom a történeteket hasonló helyzetekröl én már kerülöm is az olyan munka helyeket ahol nők vannak.
2017. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
40%

Csak pár kiegészítés:


A prostitúció nem bűncselekmény.

Nem illegális. A NAV foglalkozik adóügyekkel... de nem foglalkoznak a prostikkal. Néha kapnak egy kis büntetést aztán ennyi. A kisembereket és kisvállalkozókat basztatják, mert sokkal egyszerűbb bizonyítani és ellenőrizni.


5e-t max az árok szélén találtok prostit.

Amúgy mai átlagár 18-20e, és erre jön még az extra. Vannak csajok akik lepörgetnek 8-10 vendéget is. Lehet számolni... Svájcban még sokkal durvábban lehet vele keresni, adózva is.


Na persze ott a függőség. Ebből nehéz kijönni, mert agyuk az nem sok van általában. Elverik minden szarra a pénzt. Normál melója soha nem lesz ezután senkinek, vagy lelki roncs lesz a polctöltéstől.

2017. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
91%
Nem,mert nem szeretnék úgy járni mint ez a Vv Fanni
2017. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
45%

Ha csak a kérdésre koncentrálok(legkönnyebb és leghamarabb jövedelmező munka)?

Igen, egyértelműen ez az! (Aki lőné instant a mínuszt, az kérem írjon egy ennél könnyebbet és jövedelmezőbbet!!)


Kezdjük azzal, hogy megkell különböztetni a kategóriákat.

Más egy utcán kint álló lány, más egy vidéki átlag egy vidéki luxus, pesti átlag, pesti luxus, stb.

Ezen kívül más a kuncsaft kör. Az árak.

Az sem utolsó szempont, hogy csak saját magának keres vagy vannak "futtatói" "védelmezői" "pártfogók", "barátnők" stb.


Az árakkal már első olvasásra nincsenek tisztában az itt válaszolók. :D

Milyen 5.000 Ft? :D Annyiért max egy útszéli, AIDS-es 40-50-es roma nőt kapsz, de ő is csak cumizik annyiért vagy ha már a halálnak sem kell, talán bevállal..

De róluk nem akarok beszélni..


Egy átlagos lány (rosszlányos), kb. 10-15-ért dolgozik.

A nagyon jól kinéző kategória meg 20 és fölötte is simán.

Luxusnál meg nyitni kell a pénztárcát, mert 6 számjegy.


Akkor egy kis matek.. napi átlag 1,5 teljes szolgáltatás(átlagos lányt számolva, 15e/alkalom), az 675.000 Ft. :) S itt nem a nagyon keresett, nagyon jól kinéző lányokról van szó!

Egyéni vállalkozóként működik a dolog, (sajnos a KATA nem fér bele.. :D Bár nem feltétlenül, azért lehet itt is trükközni sőt meg is teszik... ismétlődő ügyfélkörnél) ha KATA, akkor havi 50 az adó és vége.

Legrosszabb esetben is 500.000 körül jön ki vegytisztán!


A dolog könnyedsége?

Arányos a pénzzel.

Ha sikerül szétszedni az érzelmi vonalat vagy élvezed, akkor egyáltalán nem nehéz.

Meg ugye.. valamit valamiért.. ha luxus igényeid vannak, azt nem fogod megkapni egy átlag munkahelyen. Egy jó munkahelyre, jó pozícióba meg sok idő vagy rengeteg előzetes munka kell(egyetem, nyelvek, kapcsolatok, stb.)

Azt meg vallom, hogy szexelni könnyebb, mint nyelveket tanulni és egyetemen teljesíteni(nem is akármilyen szinten..)


A férfi prostikról is szó esett.

Egyáltalán nem kapnak többet, mint a nők.

Sokkal kisebb a piaca és nehezebb is érvényesülni.


ui: Egy magántanárnak is adóznia kell! :)

2017. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem a legkönnyebb, legalábbis nekem nem lenne az. Orvosnak tanulok, tudom, hogy megállás nélkül kell majd dolgoznom kb éhbérért, de ezt legalább örömmel csinálom. Ha prosti lennék, rövid úton lelki ronccsá válnék.

A legjövedelmezőbbről már lehet vitatkozni. Én úgy vagyok vele, hogy a pénz nem minden, de legalább a pszichiátriai kezelésemet tudnám belőle finanszírozni. Viszont az is benne van, hogy nem tudsz örökké ebből megélni. Egy prostira általában a családja sem kíváncsi, úgyhogy egyedül marad. Olyan 50-55 éves korig még csak-csak van rá kereset, ha viszonylag jól tartja magát, de utána már nem igazán vannak lehetőségei. Legfeljebb elmegy valami képzettséget nem igénylő munkahelyre egy pár évig, és eléldegél valahogy, feléli a félretett pénzét, nyugdíjat nem igen fog kapni...

2017. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
18%
Akkik rendesen dolgoznak azoknak semm lesz nyugdija mert a fiatalok elmenek.Ukrajnábol hoznak munkásokat az ország nagyon le van maradva a szomszédjaihoz képest.Ukrajna is azért mert háboru van náluk.Meg a nőknek nem kel utcára menni rengeteg elönyük van nélküle is.Pl:Férfi nem arrol híres hogy, házasodik gazdag családba,elnézöbek velük akármelyik munkahelyen a férfi meg is halat senkit nem érdekel.A párkapcsolat keresést nem is mondom.
2017. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
56%

Magadból indulsz ki. TE örülnél annak, ha éjjel-nappal szexelhetnél, de ha akár 5 percet is rászánsz arra, hogy a prostituáltak helyzetéről/élményeiről olvasol, akkor máris láthatod, hogy a szexmunka kizárólag egy valakinek jó: annak a férfinak, aki megveszi a nő testét. Azok, akik szerint ez csak egy olyan munka, mintha pultos lennél, képtelenek belegondolni, milyen lehet többezer olyan vadidegennel lefeküdni, akikkel amúgy eszed ágában sem lenne..

Itt van néhány érdekesség amikre rákereshetsz szabadidődben:

- a prostituáltak több mint 70%a fiatalkorúként került a "szakmába"

- a prostituáltak nagy része mélyszegénységből jött

- több mint 60%uknak poszttraumatikus stressz szindrómájuk van (szóval ennyit a kérdésedről)

- az átlaghoz képest 12szeres a halandósági rátájuk

- 10ből 9 prostituált ha lehetne, azonnal ki akarna szabadulni a helyzetéből, de nem tud [link]


Ott, ahol legális a prostitúció, magasabb az emberkereskedelem is, szóval ennyit arról, hogy utópia lenne legalizálni. [link]


[link]

És akkor most ne menjünk bele abba, hogy vajon hány nőt kényszerítenek erre...

2017. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
29%

Senkit nem érdekelnek ezek a szociológia baromságok.


Itt a magyar lakásos prostik életviteléről van szó. Ne keverd ide a román ukrán cigány útszéli fogatlan szopógépeket.


A magyar lakásos prostik nagyrészére baromira nem igazak ezek a tanulmányok.


Egyébként meg legalább legyél már vele tisztában, itthon legális a prostitúció.


Sajnos vagy nem, szénné keresik magukat sokan... mérföldekkel többet mint bárki férfi itt közülünk diplomával.

Hadd ne sajnáljam már őket komolyan... a nagyrészük nem érdemli meg a sajnálatot, mert sírnak a poszttraumás stressztől a vadiúj BMW-ben..aha...


Mondom ezeknek a haláluk lenne ezután ha valami szar melót kellene csinálniuk 600 Ft-os órabérrel, a 15000 helyett.

2017. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!