Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők számára a prostitúció a...

A nők számára a prostitúció a legkönnyebb és leghamarabb jövedelmező "munka"?

Figyelt kérdés
Nem tudom,én ha nő lennék ezt választottam volna,naponta 2-3 kuncsafttal számolva 450.000-500.000Ft a kereset havonta(vidéki csajjal számolva,Pestivel mégtöbb),levonva a saját költségeit,meg az óvszert,szállást,tisztálkodó szereket,megmarad vagy 400.000Ft,de minimum 350.000,ha egyedül van egy főre,és semmit mem kell csinálnia csak kefélni...Más ezért a pénzért majdnem 30 éves koráig tanul orvosnak vagy mérnöknek,és lesz vagy 35-40 éves mire megkeres ennyit,egy prosti meg már az első hónapba akár 18 évesen is...Mi a véleményetek erről?Nem ez a legkönnyebb út a jómódhoz egy nőnek?És még csak nem is árt senkinek,nem követ el bűncselekményt,jó nem adózik,de egy magántanár sem,csak hogy egyet említsek.

2017. dec. 29. 13:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"Elárulom, hogy fenttarthatják a jogot, hogy amennyiben bármilyen fertőző betegséged van, akkor nem fogadnak. "


Ja, mert biztos úgy jelentkezik be hozzájuk a pali, hogy "Szia! HIV pozitív vagyok, dugunk? :)"

2017. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

"Láttam én már édesanyát is először masszázs majd saját lakásban, ügyfeleket fogadó nővé válni.


Miért? Mert az élethez pénz kell. S nem látott jobb megoldást."


Ez is egyfajta kényszerhelyzet, és a kényszer sajnos nagy úr. Az általam korábban linkelt filmben is egy ilyen kényszerhelyzet a kiindulópont. Ennek ellenére baromira nem szívesen vág bele a főszereplő nő, de vagy ez, vagy... nem akarok nagyon spoilerezni, a végén viszont kiszáll ebből a bizniszből, amikor megoldja azt a problémát, és elmegy egy olyan munkahelyre dolgozni, amit nem kell szégyellnie.


Kicsit hasonlít ez az ipar ahhoz a helyzethez, amikor részben vagy teljesen feketén foglalkoztatják az embert. Van, aki simán belemegy, mert úgy érzi, nincs is más lehetősége, vagy úgy gondolja, ahol ő dolgozhat, mindenhol csalnak, és van, aki szégyelli a fekete pénzt, és csak addig vállalja, kényszerhelyzetben, amíg nem talál számára megfelelőbbet, de amint talált, kiszáll.

2017. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
80%

"Kislány.. még fiatal vagy az élethez."


Lehet, hogy fiatal vagyok, de attól még lehet saját véleményem, nem?

2017. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
63%

#30 assal teljesen egyetértek. (Nem az előző vagyok)


Természetesen szörnyű dolog pl egy kolumbiai vagy zimbabwei prosti helyzete, de ha elkezdjük belevenni a statisztikába, hirtelen 4000%-al megugrik az erőszakos cselekmények száma. Emiatt még az utcai prostikkal SEM szabad összemosni a kérdést!


A kérdésben pesti és vidéki 10-20ezer, vagy afelett között dolgozó lakásos prostikról van szó, akik nagyrészt hostessként, masszőrcsajként vagy cam-os lányként kezdték. Az ide írogatók többségének halvány fogalma sincs ezekről a lányokról és az életükről.


Egy percig sem mondtam, hogy nem káros a lélekre. Hogyne lenne káros basszus? Teljesen ki kell ölni magából az érzelmeket ha kefélni kell valakivel pénzért. Általában narkóval, nyugtatóval, piával oldják a feszültséget... máshogy nehéz is bírni.


Ezt aláírom így van.


Csak azokat a hülyeségeket felejtsük már el, hogy erőszakoskodnak velük, meg megalázzák őket csak úgy. Ha ilyen áll fenn, akkor az a csaj BDSM-et is vállal szigorú szabályok szerint, és áltálaban ő seggeli el az üzletembert.

Bármi más esetben a lány az úr a házban. Ha bármit nem akar, egyszerűen idegesíted, úgy kivágat a gorillájával, hogy csak nézel ki a fejedből. Pont az van inkább, hogy kezdenek elszállni a lányok és ott verik át az ügyfeleket ahol tudják. Futószalagos dugás, trükkök hogy gyorsan elmenj, egy Jimmy arcú férfinő vár az ajtóban, miközben a képeken más volt stb... és még sorolhatnám...Egyre nagyobb görények, egyre több pénzt húznak le a kliensekről. Egyes oldalak megengedik, hogy ne is lehessen értékelni őket, vagy visszautasítják a beszámolót(!). Vagy újraregelik magukat tiszta lappal indulva... egyesek arra játszanak, hogy beléjük szeressen a lúzer pasi, még randikat is bevállalnak csak hogy legyen egy fix klienskörük, akik mindent megadnak nekik...és még egy rakás trükk van amivel lehúznak egy rakás pénzt a pasikról.


Szóval azt kell mondjam tévhitek sorozatáról van itt szó. A lelki dolgokkal egyetértek, természetesen brutál pszichológiai sérüléseket okoz pár év lakásos prosti lét. Ez nem kérdés... de a többi hülyeség és egy fikarcnyi sajnálatot sem érdemelnek.

2017. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
69%

#30 Jogos, KKV-t úgy értettem, hogy kis vagynközépvállalkozás.


Pl a csaj akit ismerek ő egy kávézóra gyűjtött. Már rég nem dumáltunk, de neki volt annyi esze, hogy nem verte el a pénzt hanem befekteti. Van aki lakásokat vesz majd kiadja... ezt konkrétan egy igazi prostitól hallottam, svájcban össze"dolgozott" adózva, hostess, cam és szolgáltatós melókkal annyit hogy itthon lakásokat tud fenntartani. Persze aláírom ez 1%, ritka mint a fehér holló. A többit beszippantja a szexipar és nem ereszti többé a könnyű pénz, és a luxus. Legtöbben tényleg egyszerű lányok, akiket megbolondít a gyorsan jött pénz. Simán félreteszik az érzelmeiket is emiatt.

2017. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!