Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan értékeled a 2017-es évet?

Hogyan értékeled a 2017-es évet?

Figyelt kérdés
Jó vagy rossz év volt számodra?

2017. dec. 31. 16:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Esemenytelen ev volt ez nekem. De pozitiv vagyok, a kovetkezo csak jobb oehet ugy erzem :)
2017. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónap jó volt, aztán jött a lejtő és most ott tartok, hogy kb. 3 hónapja egy emberrel sem folytattam értelmesnek nevezhető társalgást az interneten kívül. :p 4/10, volt már rosszabb :D
2017. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
katasztrofálisan elcsesztem.
2017. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

5 hónap ulra-mega és egyben gigantikusan f×s. Utána 3 hónap jó, mert kissé nyugiban telt. 4 hónap ingoványos talajon ment: volt benne, rossz, jó, felfedezés, tanulás. Érdemjeggyel jellemezve:4.


Félő, hogy a következő év rossz lesz.

2017. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Életem legrosszabb éve volt. A közeli családtag halála volt kb. az egyetlen rossz ami nem volt (mondjuk ez lenne a létező legrosszabb, szóval az nagy szerencse hogy ilyen nem történt, ne is történjen), de ezen kívül minden jutott ami rossz: rengeteg betegség, baleset, nagyon nagy veszekedések, elmebeteg beköltöző szomszédok, elúszott nagy lehetőségek és kimaradt élmények, sikertelen szerelem, önhibámon kívül kapott bírság, kivágott fák a környezetemben, elpusztuló és háztól örökre eltávozó állat, meghaltak régi nagy kedvencek zenében és filmben egyaránt, és ugye a közéletben egy Fideszes népnyúzó kormány volt hatalmon egész évben akik még egy csomót kivettek a zsebünkből. Teljesen biztos hogy eddig ez volt életem legrosszabb éve, nagyon örülök hogy vége van.
2017. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajna rossz ev volt, több hónapot töltöttem kórházban, így aztán már vártam az év végét, hátha jobb jön.
2017. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!