Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha brutálisan...

Mit lehet tenni ha brutálisan rám van akadva egy gyerek, de nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Hogy adjam a tudtára, hogy nem akarok tőle semmit? Beteges amit csinál.
2018. jan. 2. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyenesen és érthetően megmondod hogy nem akarsz tőle semmit.
2018. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Zaklat? Jelentsd fel a rendőrségen.

Milyen tettei vannak?

2018. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit csinál pontosan?Leskelődik utánad?Követ?Hívogat?
2018. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem zaklat de nagyon beleéli magát a dolgokba, pedig csak beszélgetek vele. Szerintem ez beteges. Ennyi beszélgetés után nem akarom megbántani, de elég volt, ez nekem már sok.
2018. jan. 2. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Kezdj el ritkábban és keveseebbet írni.
2018. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje beszélgettek?
2018. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha csak internetes felületen volt köztetek “kapcsolat” és nem is találkoztatok még, akkor hanyagold. Fura ha valaki neten keresztül képes szerelmes lenni pár üzenetváltás során.
2018. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el ritkítani a beszélgetéseket. Ha ez nem segít, akkor ha megbántod, ha nem, muszáj lesz a tudtára adnod, hogy neked ez sok, "szálljon le" rólad.
2018. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
O nem ez lesz az elso. Ne beszelgess vele (ha fogsz meg, majd rajossz hogy igazam volt). Nekem nem egy “szerelmes” uldozott a szerelmevel. Ritka necces dolgokat tettek, de azert feljelenteni nem jelentettem fel oket :D de amennyire “jolesett”, annyira bosszantott is. Megiscsak az az igazi ha olyan pasi van ertunk oda, akinek a szemebe nezve te is elgyengulsz ;)
2018. jan. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb szemétség ám a részedről, hogy beszélgetsz vele úgy, hogy tudod, hogy akarna tőled valamit, amire nem vagy nyitott, ezzel táplálva benne a reményt, mint ha megmondanád neki egyenesen és megszakítanád vele a kapcsolatot megadva neki az esélyt, hogy lezárja és továbblépjen. Gondolkozz el rajta, a konfliktuskerülés nem megoldás, akármennyire is kényelmes.
2018. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!