Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van aki 20 évesen hasonló...

Van aki 20 évesen hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Van egy szakmám ráépüléssel, de megutáltatták velem kellően ahoz, hogy ne akarjak benne dolgozni...

Most érettségizek, jövőre 21 évesen meg lesz az érettségim.

Pontosan még nem tudom mihez is kezdjek az életben.

Talán ha valahogy eldöntöm milyen irányba szeretnék tanulni akár egyetem is szóbajöhetne.

Jelenleg nem dolgozom, anyámmal és testvéremmel élek, barátnőm sincs.

Társasági életet nem igazán élek, a buliknak egyszerűen nem látom értelmét.

Vannak ismerőseim, de nem igazán tartom velük a kapcsolatot.

Egy barátom van akivel szinte minden nap beszélünk, "kockulunk"

Nem mondanám magam kockának, de szeretek játszani, akkor is általában a haverommal, néha lehet, hogy elszalad a ló, de nem ülök gép elött egész nap.

Hobbiként az akváriumommal foglalkozom, ha jó idő van egy egy bringázás vagy kis túra a családdal szokott lenni.

Bocsánat ha valakit untatok ezzel, csak valahogy úgy éreztem, hogy ki kell írnom magamból, mert azt érzem, hogy valami nincs rendben vagy nem is tudom...

Van aki hasonló helyzetben van, kicsit tanácstalan így 20 éves fejjel?


2018. jan. 7. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Annó volt egy szakma ami érdekelt, de az utolsó utáni pillanat után derült ki, hogy nem csinálhatom. Azóta igazából nem tudom mit kezdjek magammal, pedig már eltelt bő 10 év.

Nyár végén hagytam ott a munkahelyem, családi okok miatt nem tudok dolgozni menni, talán ez most lassan megoldódni látszik, de akkor sem tudom hová mehetnék.

Barátaim, nincsenek, barátnőm nincs, az összes ismerkedési próbálkozásom kudarcba fullad.

Hobbiként autót vezetek, megnézem azokat a közeli helyeket, ahol még nem jártam, vagy már régen, értelemszerűen tök egyedül.

Van hasonlóság, nemde?

2018. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem véletlen, hogy tanácstalan vagy. Sokan azok, sokan nem képesek elhatározni magukat. Nehéz is eltalálni a legjobb irányt, és nagyon sok múlik azon, hogy az ember miként alakítja sorsát 18-20 évesen.

Ha elhibázod éveket veszíthetsz...

2018. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van valami irány ami érdekel érdemes továbbtanulni. Addig is van időd gondolkozni, illetve kipróbálhatod magad más területen. Több ismerőst is szerzel. Én most egyetem végén vagyok úgy, hogy amit tanultam nem érdekel még sem annyira, illetve van egy jó diákmunkám. Ott lehet hogy átvesznek állandóra, de az se érdekel 100%ban. :D úgyhogy nem tudom majd 5 év múlva kb hol leszek. De ilyenkor érdemes a közeli lehetőségekbe kapaszkodva haladni előre.
2018. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!