Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek sötétben az...

Nagyon félek sötétben az utcára menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Különösen mióta apukámhoz költöztem. Innen nagyon sokat kell sétálnom a buszmegállóig, a közvilágítás elég gyér, és maga a környék sem valami barátságos, sőt... Egyszerűen nem tudom mit tegyek holnap, amikor reggel hatkor szurok sötétben kell induljak nulladikra. Nagyon félek. Apukám reakciója természetesen iszonyat "empatikus": akárhányszor megemlítem neki, hogy félek az utcán egyedül, kiröhög/lecsesz, hogy jaj hagyjuk már. (Ő egy felnőtt férfi, csak nem érti meg hogy én meg pont az ellentéte xd)

Mit kéne tennem? Tényleg rettegek.

15/L



2018. jan. 9. 06:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mit kéne tenned?


[link]

2018. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de idióta lehet az apád,hogy ha molesztáltak is és csak a vállát huzogatja
2018. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bárcsak nekem is ilyen szüleim lennének!

Én IMÁDOK éjszaka kint lenni az utcán, erre bezzeg hogy el akarnának tiltani tőle. -.-

Semmi veszélyes nincs abban, ha valaki kint van "sötétben" az utcán, főleg nem reggel hat órakor, amikor már világosodik is. Én hajnali háromkor is rendszeresek tartózkodok közterületeken, mégsem lett semmi bajom.

Jó hülye vagy, kérdező!

17/L

2021. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó megmondta a frankót xd
2021. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!