Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt miért kamuzik mindenki?

Itt miért kamuzik mindenki?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket, válaszokat és itt mindenki több száz ezret keres, diplomás, mernok, orvos...:D Szerintem ezeknek a fele sem igaz :D
2018. jan. 12. 09:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem közel nincs itt annyi kamu, mint az emberek gondolják. Miért ne írhatna ide egy orvos vagy mérnök? Attól, hogy mondjuk orvos vagyok nem biztos, hogy egy kórházban robotolok heti hét nap 0-24-ben, a nem létező szabadidőmben meg orvosi szaklapokat olvasok... Nekik is kell valami kikapcsolódás. Csak sokkal többen élnek úgy, hogy a gyárban állnak a futószalag mellett 100ezerért, és nekik nem fér bele a világképükbe, hogy vannak, akik többet keresnek náluk.
2018. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan azért igyekszem elkerülni, hogy leírjam a végzettségemet (a jövedelmemet meg különösen:-)), mert szinte biztos, hogy akad valami frusztrált szerencsétlen, aki rögtön kamunak minősíti.:D
2018. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
20%
Egy vicc ez az oldal.
2018. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Az még nagyobb vicc hogy a 27%oddal itt szidod az oldalt, mintha valaki pisztolyt fogna a fejedhez hogy itt legyél!
2018. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
4%
Ez igazából szerepjátékos oldal, de pszt!
2018. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg nem kamuznak, hanem ők azok, akik büszkén kiírják. A csórók nem merik kiírni, hogy mennyit keresnek, én se válaszolok olyan kérdésekre soha, nem véletlenül... :D Így aztán kialakulhat az a kép, hogy itt mindenki gazdag, holott nem így van, de nem is hazudik senki, csak a szerény jövedelmű többség csendben lapít, nem menőzünk a minimálbérrel...
2018. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes megfigyelni azt is, hogy itt sokan nem az alapján értékelnek egy választ, hogy az hasznos - nem hasznos (vagy félig hasznos), hanem lájk gombnak tekintik, pedig a tetszik - nem tetszik és a hasznos között is van különbség.
2018. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
40%

Egyrészt tanulatlanok kevés eséllyel tudják azt kamuzni, hogy diplomások, hiszen a fogalmazásból, a helyesírásból, és a stílusból is ordít, ha valaki 8 általánossal rendelkezik, vagy még azzal se.


Másrészt úgy gondolom, hogy kevés kérdést és hozzászólást olvastál, mert rengetegen panaszkodnak nagyon rossz munkakörülményekre, kevés fizetésre, rossz főnökre, elviselhetetlen munkatársakra.

2018. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%
Ki pontoz le minden választ?
2018. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%

Az hogy valaki nem szerzett diplomát, nem azt jelenti, hogy tudatlan. Nekem sincs, mégis jól meg vagyok. Szakmám van ami keresett az országban és külföldön is jól megfizetik, bár ott ki kéne hajtanom a belemet azért a pénzért. Nem vagyok gyári munkás, vállalkozó vagyok, és nem hazudom magamról hogy 30 centi a farkam, mert igazából csak 28 :D

Aki meg lepontoz mindenkit, az csak a saját maga értelmetlenségéről állít ki bizonyítványt.

2018. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!