Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki kamuzik a társkeresőkbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki kamuzik a társkeresőkbe?

Figyelt kérdés

Itt GYIK-en láttam oldalt reklámban villogni a parom.hu társkeresőoldal hirdetését. Kapásból kettőn megakadt a szemem.

Az egyik nő 32-nek írja magát, ami a pici kép alapján látszik, az nem egy 32 éves nő képe... egy jóval idősebbé, szerintem.

A másik nő meg Zimány Linda képét töltötte fel...


Engem nem érint a téma, bár megjegyzem, neten ismertem meg a párom (iwiw-es lovehunter alkalmazás). Szerintem baromi sokan kamuznak; az ilyenek mit éreznek.

Még az előnyösebb képekre azt mondom, oké, sokat jelent, de alapvető dolgokban hazudni?


2010. nov. 21. 19:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja a kép lemaradt:

[link]

2010. nov. 21. 19:25
 2/9 anonim ***** válasza:
A tanúság az, hogy ne a neten keressünk társat.
2010. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem mondanám tanulságnak, mert én így találtam társat. :) de tény, hogy baromi nagy szerencsém volt.
2010. nov. 21. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Szánalmasak az ilyen társkereső oldalak...
2010. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A gond ott van, hogy valakibárkiakárki párt KERES. Párt találni kell, nem keresni. Ugyebár a csúnya régimódi felfogás szerint a párkapcsolathoz szerelem kell. A szerelem meg olyan, hogy nem lehet erőltetni a kialakulását, a kereséssel pedig pont ezt próbálják. Persze, tartsa nyitva a szemét az ember, de ha társkeresőkön, szinglinbulikon meg mittudoménhol keresgél, akkor kiszolgáltatottabb lesz, mert mindenki tudja, mit akar ott. Sokan pedig pont ezt használják ki.


A másik dolog, hogy sokan még mindig valami misztikus ördög szerkezeteként kezelik az internetet... Hogy "hülye, aki neten ismerkedik", "titkolni kell", ciki, meg társai. Csak azt felejtik el, hogy a túloldalon is ugyanazok az emberek ülnek, akikkel összefuthat a diszkóban, kocsmában, közértben meg a buszon. És akkor más élőben meg neten? Megváltoznak a szándékai, az életvitele, a gondolkodása? Ja, és a netnek még egy nagy előnye van: ha valaki veszélyesnek tűnik, ott az a szép X gomb. Élőben meg megerőszakolnak a diszkóvécében ^^

2010. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz, a "való életben" is rengeteg ember van, aki kamuzik, hazudozik, megcsalja a párját stb. A társkereső miért lenne kivétel?


Ahogy odakint is kiszúrod a gyanús alakokat, ugyanúgy az interneten is képes vagy rá. A kérdésed rá a bizonyíték.


Ennyi erővel előre le lehetne írni az összes többi ismerkedési formát, mert nincs olyan hely, ahol csak szenteket találsz.

2010. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az internetes ismerkedés "arctalan". Ennek vannak hátrányai, de előnyei is.

Előnye, hogy az emberek sokkal őszintébbek, és a sztereotipiák nem "jönnek át".

Hátránya, hogy hazudni is könnyebb.

Egy hosszabb beszélgetés azért leleplezi azt, aki teljesen kamu dolgokat állít.

Ismerkedni akárhol lehet, akár itt is, ha tetszik. Én egyszer a You-Tube on is ismerkedtem már. Véletlenül. Ugyanarra a zenére kommenteztünk, aztán privát is váltottunk levelet.

Annyi az egész, hogy ha nincsen kép, akkor kénytelen a másik a stílusod, és a "műveltséged" után dönteni.

Akinek sem stílusa, sem műveltsége nincsen, az tegye ki a mellét, vagy a f@szát. Ha mással nem tud érvényesülni.

2010. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Moszuke ***** válasza:
alap, hogy mindenki fényezi magát ilyen helyeken..
2010. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki, de nagyon sokan. Szerintem sok lány csak az egóját ápolgatja.

Találtam én is olyan 30 feletti lányt, aki saccra 20 alatti képet rakott fel. De ott volt mellette 10 másik kép is. Így már nem probléma. Képekben szerintem lehet annyit hazudni, hogy 5 perccet rászán az ember a Photoshopban. Ez semmivel sem rosszabb, hazugabb, mintha profi fotóssal készíttetne stúdió képet. (Ilyenek is vannak.)

2010. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!