Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt miért kamuzik mindenki?

Itt miért kamuzik mindenki?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket, válaszokat és itt mindenki több száz ezret keres, diplomás, mernok, orvos...:D Szerintem ezeknek a fele sem igaz :D
2018. jan. 12. 09:49
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le mindenkit. Igen, abból a kérdésből indult ki, a gyerekvállalósból. De nem csak ott láttam, régebben volt egy kérdés, nem emlekszem pontosan de a lényeg az volt, hogy szóba állnatok-e olyannal aki 150 ezret keres. Ott is kiderült, hogy ilyenre esély sincs, mert mindenki 400 ezret keres.
2018. jan. 12. 14:32
 22/26 anonim ***** válasza:
25%

# 21

..hát a rendszergazdi, mert rendszer ellenes kérdésre, válaszra ez a megfelelő protokoll ;)

2018. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
43%

Akinek nincs diplomaája tényleg nem azt jelenti, hogy tanulatlan. Nekem sincs, mégis keresek 540et,nem dolgozom gyárban, se váltó műszakban. Van házam, autóm. És nem vagyok se buta, se tanulatlan, hiába nincs diplomám.

Viszont sógornőmnek kettő is van, mégis a való élethez sík, a szakmájában sem teljesit úgy mint ahogy egy okos, tanult, diplomàsnak kellene...

És persze a csok-ból szeretne házat, jövőt, stb.

Tehàt kérem a nem diplomásokat nem lenézni, leszólni.

Amúgy a youtube-on vannak fenn filmek, amikor egyetemistákat kérdeznek egyszerű dolgokról amihez fingjuk sincs,pedig tanulták is, na az vicces viszont.

2018. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

# 23


Milyen pénznem az az 540et? Egyiptomi tallér? :D Igazolni is tudod hogy annyit keresel? Mert itt mindenki azt mond amit akar...

2018. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
44%
És mi van ha mondjuk vállalkozó vagy valami hasonló? 540et simán meg lehet keresni, csak a sok irigy tudatlan okostojás inkább lepontozza az ilyeneket, mert nem hiszi el, hogy lehetséges többet elérni mint amire ők képesek a diplomájukkal, vagy anélkül.
2018. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

#24


Szeretem az irigy embereket.

Bármikor igazolom akár melyik állitásom.

540 az HUF ezresekben értendő,csak a biztonság kedvéért. De ez jó, mert pont sógornőm is ezért irigykedett, mig dolgozott, hogy 2 diplomával kicsit többet mint fele ennyit keresett.

2018. jan. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!