Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire "veszelyes", ha egy...

Mennyire "veszelyes", ha egy 17 eves lany Budapesten jarkal a kezeben 400ezer forintos laptoppal?

Figyelt kérdés

Videki vagyok, Pesttol 35 km-re lakom. Egy budapesti boltba rendeltem az uj laptopomat, es ha minden igaz szerdatol/csutortoktol atveheto. Egy gond van: szuleimmel megbeszeltuk, hogy egyutt megyunk erte, de mint kiderult, szerdan el kell utazniuk... Mondtak hogy menjek fel erte gyorsan vonattal hetvegen vagy varjak jovohetig es elmegyek veluk.

Nagyon felek, hogy kilopnak a kezembol vagy valami, ha vonattal mennek.

Keleti es Arena kornyeken mennyire kell “ovakodni” ettol? Tulreagalom? Inkabb varjam meg a szuleimet? Bocsi, hogy ilyen hlye kerdest teszek fel de nagyon regota sporoltam erre a laptopra es alig varom hogy atvegyem, turelmetlen vagyok:(


2018. jan. 15. 14:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, akkor tenyleg csak tulreagaltam. Mindenkepp berakom egy taskaba vagy valamibe :)

Baratot nem akarok magammal cipelni, mert 1. nem akarom, hogy tudjak az arat, 2. csak a laptop miatt mennek fel, nem lenne idom/akarok vasarolgatni, jovohetre mar most bejelentettek 3 tzt, szoval szombat vasarnap tanulos este :( szoooval ja, nem akarom huzni az idejuket emiatt

2018. jan. 15. 15:19
 12/22 A kérdező kommentje:
Este helyett napot akartam irni xd
2018. jan. 15. 15:20
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"vegyél a keletinél a Gunboxba KO paprikasprayt az minden ellen jó "

El ne higgyétek! A csilis babot nagyon el tudja rontani :D

2018. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%

A legbiztosabb megoldás az ha felmész a Deep Webre, ehhez a Tor böngészőt kell letöltened, ott rákeresel a "Not Evil" keresőmotorra, majd a "bodyguard" szó beírásával pontosan a 42. linkre kattintasz, ami egy felhasználónevet és jelszót igénylő vörös színű oldalra irányít, a felhasználónév "PsT35", a jelszó pedig "AklTi3sAr3n4n4lL3sZ3k", ezzel bejutsz a főoldalra, ahol rákattintasz a "Four for One" csomagra, az ott megjelenő rublikában jelzed, hogy 0.45 Bitcoin-t vagy hajlandó fizetni, így holnapra 4 öltönyös nagydarab néger fog várni a keletinél felkészülve Budapest veszélyeire.

.

.

.

Vagy rakd bele egy táskába.

2018. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Belerakni egy táskába túl bonyolult lenne?
2018. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, tényleg kíváncsi vagyok, hogy fogsz-e tudni használni egy olyan bonyolult szerkezetet, ha már a hazavitele sem megy?
2018. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aggódnék a helyedben. Ha a "menő" iphone-okat nem tépik ki egymás kezéből az emberek, akkor egy táskába tett laptoppal sem lesz gond.
2018. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem bírod el a csicsás s nehéz dobozt, aggódhatsz.

Igazából lehet a vonaton fogod felejteni, ezért átvételnél bilincseld a csuklódhoz a doboz fülét bár szerintem visznek a géppel együtt a piacra akkor:D


Valószínűleg a pénzt is elhagyhatod-elvehetik, mint a laptopot...ezért nem is aggódsz?


Ha a roma-ntikus környezetben a bolt, minden lehet...

2018. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%
Irj privit elkísérlek drááágaszááágom;)
2018. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Joo, bocsi tenyleg nagyon hlye kerdes volt, ezt le is irtam meg a megjegyezsben is, csak nagyon feltem es erdekelt masok velemenye
2018. jan. 15. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!