Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire "veszelyes", ha egy...

Mennyire "veszelyes", ha egy 17 eves lany Budapesten jarkal a kezeben 400ezer forintos laptoppal?

Figyelt kérdés

Videki vagyok, Pesttol 35 km-re lakom. Egy budapesti boltba rendeltem az uj laptopomat, es ha minden igaz szerdatol/csutortoktol atveheto. Egy gond van: szuleimmel megbeszeltuk, hogy egyutt megyunk erte, de mint kiderult, szerdan el kell utazniuk... Mondtak hogy menjek fel erte gyorsan vonattal hetvegen vagy varjak jovohetig es elmegyek veluk.

Nagyon felek, hogy kilopnak a kezembol vagy valami, ha vonattal mennek.

Keleti es Arena kornyeken mennyire kell “ovakodni” ettol? Tulreagalom? Inkabb varjam meg a szuleimet? Bocsi, hogy ilyen hlye kerdest teszek fel de nagyon regota sporoltam erre a laptopra es alig varom hogy atvegyem, turelmetlen vagyok:(


2018. jan. 15. 14:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy írják, 2 opció:

1. Táskába/szatyorba teszed, attól függően hogy dobozzal, vagy nélküle viszed.

2. Megvárod a jövő hetet.


Illetve van egy 3. opció, írsz egy e-mailt a boltnak, hogy ha lehet intézzenek házhoz szállítást, olcsóbban kijön mint egy jegy és ki sem kell mozdulnod. Persze cserébe várni kell pár napot.

2018. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad meg?
2018. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!