Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges törött lábbal járni? .

Lehetséges törött lábbal járni? .

Figyelt kérdés
Ma megcsúsztam az úton, elestem, nagyon fáj a lábszáram és a bokám. Rendesen be van dagadva, kicsit zöld körülötte. Mozgatásra jobban fáj, nyomásérzékeny, viszont tudok járni. Mi lehet a baj?

2018. jan. 15. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1hét alatt szerintem elmúlik menj fel orvoshoz kiír
2018. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék félévzárás előtt hiányozni a suliból, még van amiből kell javítanom.
2018. jan. 15. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet csak erosen beutotted. Hetvegen azert mindenkepp latogass el orvoshoz vagy suli utan, az egeszseged fontosabb szerintem.
2018. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én törött lábközépcsonttal tudtam járni, az elején nem nagyon tudtam ráállni,de aztán mikor mentem már nem volt vészes. (Nem tudtam, hogy eltört,rosszul léptem, kicsit bedagadt, utána el kellett mennem, elég sokat gyalogoltam, mire hazatértem a kétszeresére dagadt a lábam, lila, zöld volt, másnap az orvosnál derült ki, hogy eltört)
2018. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Orvoshoz délután is el tudok menni, ha valaki, aki ismert a témában azt mondja, hogy lehet gond.:/ Csak az első válaszra írtam, hogy nem szeretném kiíratni magam.
2018. jan. 15. 17:09
 6/12 A kérdező kommentje:
#4, akkor van esély, hogy nekem is eltörött?:(
2018. jan. 15. 17:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg, biztos, ami biztos
2018. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szomszédasszonynak hetekig el volt törve,mire elment orvoshoz.
2018. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem szalagszakadásom volt, az orvos elsőre nem vette észre így hetekig tesiztetett vele az idióta tesitanárom még általánosba. Be volt dagadva, meg enyhén szúrt a bokám mikor léptem. Aztán másodszor kiderült a dolog, kaptam 4 hét fekvő, majd 2 hèt járógipszet. Viszont kattog a bokám azóta, nézesd meg rendesen nehogy maradandó sérülésed legyen.
2018. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én belső boka töréssel még elsétálgattam egy nap, aztán másnapra teljesen bedagadt és csak ugrálni tudtam. Jobban jársz ha orvoshoz mész, konkrétat csak ő fog mondani.
2018. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!