Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha én csak egy egyszerű...

Baj ha én csak egy egyszerű háziasszony akarok lenni? 18

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy baj
2018. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nézd, végül is nem baj, csak azért fura, haz emberből hiányzik mindenféle ambíció.
2018. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak találj egy pasit, aki eltart téged és finanszírozza az egyéb igényeidet.
2018. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Igen. Számomra amúgy is unalmasak az emberek zöme.


Elég szomorú, hogy nincs rendes célod s nyakörvet rakatnál magadra.


Meg se merem kérdezni mihez értesz, van-e hobbid.


Kilépsz a felnőtt világba találsz magadnak egy palimadarat vagy beállsz a sok ember közé a semmilyen élet mókuskerekébe.


Ha neked ez megfelel...tedd amit jónak látsz. Te életed úgyis.


Én meg az előbb raktam le a ceruzát az üzletem berendezését rajzoltam, pár egyedi bútorral. (művészként nem ratyi pálcikarajzok ><)


Sok sikert!

2018. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem baj,csak fura.. meg a mai világban,mikor csak ugy "hullanak" a 30 -40-es fiatalok (nézz csak szét a gyászjelentéseknél) nem feltétlen lehet cél,hogy otthon legyél x gyerekkel férj majd eltart alapon.


Mai világban nem kapsz semmi járandoságot ha nem dolgoztál, és akkor még a válásokrolnem beszéltünk.


Ma nem akadály a gyerek,bizony ha nem müködik lelépnek az emberek ma már a válás nem szégyen, és akkor megint csak .it csinálsz egyszerü háziasszony?

2018. jan. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha megnézed minden 2. nő erre a sorsra juttatja magát.

Én biztos nem lennék házi szolga a saját életemben, de sok nő azt hiszi, hogy ha van pasija és szült akkor elért valamit. Szerintem ez pont annak a bizonyítéka, hogy nem ért el semmit de gyártott magának hozzá egy kifogást.

Én azokat pártolom akiknek van esze/akarata nem háziasszonyként tengődni élete végéig, és rinyálni a pasijának egy pár ezresért, hogy vehessen egy farmert. Se egy saját autó, semmi önállóság... mindig csak visznek mindenhova mint valami csomagot.... ha neked ez kell, csináld. Egész életedben másoktól fogsz függeni.

2018. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem baj. Ez is egy vágy. Nem mindenki akar feminista ki-ha-én-nem cégvezető lenni.
2018. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtalálod hozzá a partnert akkor nem baj.
2018. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha arra gondolsz, hogy számodra a párkapcsolat és a család az első, a munka és a karrier pedig csak utána következik, akkor ezzel szerintem még nincs baj. Ha viszont egyáltalán nem szeretnél dolgozni, csak otthon ülni egész nap és elvárni a párodtól, hogy egyedül ő tartson el benneteket, míg te az általa megkeresett pénzből vásárolgatsz magadra, az már a legtöbb férfinak nem tetszene hosszú távon, lehetsz akármilyen pedáns és rendszerető háziasszony. Egy átlagos fizetésből lényegesen nehezebb megélni, anyagilag sokkal biztonságosabb, ha mindkét fél visz haza pénzt, ráadásul így a párodon se lesz akkora teher, mint ha csak egyedül az ő keresetén múlna, hogy meg tudtok-e élni.


Nem kötelező diplomát szerezni és pl. topmenedzsernek lenni, ha téged nem vonz egy ilyen pálya. Ha valóban érdekelnek a háztartással kapcsolatos dolgok (és remélhetőleg nem csak lustaságból akarsz háziasszony lenni), akkor elvégezhetsz pl. egy szakács- vagy lakberendező tanfolyamot vagy bármi mást, amit érdekesnek tartasz. Tele van az internet meghirdetett tanfolyamokkal, szinte biztos, hogy te is találsz kedvedre valót, feltéve persze hogyha akarsz is.

2018. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha ez neked megfelel, akkor bajnak nem baj, de veszélyes és számomra érthetetlen. Háztartásbeliként nulla jövedelem, párod egyedül keressen annyit, hogy eltartsa a gyerekeket, saját magát és téged. Esetleg vele történik valami vagy csak simán elveszti az állását vagy elváltok akkor mit csinálsz? Ezekbe gondolj bele.


Én azt ajánlom, hogy egy tanfolyamot végezz el, dolgozz legalább részidős állást vállalj.

2018. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!