Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy felnőtt értelmiségi miért...

Egy felnőtt értelmiségi miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Az még valahol rendben van hogy a tinik között ez megy, de egy 50 éves felnőtt mégis mit gondol amikor ilyet csinál?

Arról van szó, hogy szándékosan nem válaszol az üzrneteimre, kerül. Amikor meg végre válaszol akkor is félszavas válaszokat. Ahelyett, hogy megmondaná, hogy ez van.. Nem kedvel, ennyi. ( munkáról van szó, nem randi vagy ilyenek)

( mielőtt félreértitek, mástól tudom, hogy ezért nem válaszol. Nem én találtam ki)


2018. jan. 22. 11:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy veled van baj kérdező, bocs ha így jött le, de ha rágod magad az ilyen gyerekes viselkedésen, akkor pont azt teszed, amit el akar érni.
2018. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

"rögtön velem van a baj, amiért elvárom, hogy valaki felnőtt létére..."


Bezzeg te gyerekes módon a háta mögött pletykálkodsz, ezért írtam, ha ez nem esik le, akkor teljesen jogos, hogy minuszolsz és megsértődsz a válaszokon, de akkor ne is várj ennél többet

2018. jan. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!