Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem többé már nincs...

Úgy érzem többé már nincs értelme az életemnek. Gondolkodtam az öngyilkosságon is, de félek megtenni. Szerintetek önző dolog?

Figyelt kérdés
A barátnőm elhagyott, a barátaim is sorra lekopnak, biztos hogy valamit én csinálok rosszul, de nem tudom mit és így változtatni se tudok magamon.

2018. jan. 26. 12:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%

77% Nem intelligencia kérdése...volt öngyilkos a családban. Mondjuk ő elég sokat megélt, nem egy sima szakítás miatt tette (bár nyilván így sem az lett volna a megoldás).

Kérdező, szüleid vannak?

Engem tudod hányszor ejtettek, csaltak meg, rúgtak ki csúnyán munkahelyről, közösítettek ki, (blabla sebnyalogatás elnézést) én is gondoltam ilyen dolgokra, sőt...mégis túl lehet ezeket élni.

De ha már félsz: jogosan félsz, nincsen fájdalommentes módszer, főleg ha félremegy.

2018. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Környezetemben 4 ember akasztotta fel magát(ismerős, szomszéd). Mind a 4-nek nem volt semmi előjele, pláne nem panaszkodott. Ez egy jó jel, hogy hangoztatod, mert tuti nem fogod megtenni. Igazából figyelemre vagysz, bár egy kicsit gerinctelen módon az öngyilkossággal fenyegetőzől.

Felejtsd el ezt, es.keresd meg az élet szépségeit, keresd meg mi tesz boldoggá, és még a szerelem is megtalálhat, pl egy közős hobbi miatt.....

Ne légy ilyen, főleg ne ezzel fenyegetőzz, mert ezzel csak pont az emberek ellenszenvet fogod kivaltani, ami neked nem tesz jót.

2018. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem fenyegetőzök ezzel, azért kérdezem itt névtelenül, mert csak gondolkodok rajta. Ha eldöntöttem, úgyse fogok facen sajnáltatós üzeneteket meg depressziós verseket kirakni, csak megteszem és kész.

Nem kell sajnálni. De elsősorban szeretnék megoldást találni.

2018. jan. 26. 14:14
 14/28 A kérdező kommentje:
A családom nem nagyon foglalkozik velem, szüleim elváltak, biztos szerintük is vesztes vagyok
2018. jan. 26. 14:15
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Attól nem lesz jobb ha meghalsz, a tapasztalat hiánya nem lehet semmilyen. ne azzal foglalkozz, hogy önző e, hanem hogy hülyeség. El fog múlni amit most érzel, és sokkal jobb lenne ha úgy múlna el, hogy idő közben nem okozol magadnak maradandó sérüléseket (több mindent túl lehet élni, mint gondolnád).
2018. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És igen, önző dolog. A barátnőddel lehet, hogy tényleg nem illettetek össze, azok a barátok akik otthagynak, hát azokért nem is kár. Azok nem is voltak a barátaid. Az enyémek elém ugranának, ha rám lőnének, én meg eléjük.
2018. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Tekints kihívásként a megoldandó problémára, ne hagyd, hogy elnyeljen a mocsár. Harcolni, kütdeni kell, a sját példámat mondom csak, a jóhiszeműségemet kihasználva csalók kiforgattak szinte mindenemből, most azért küzdök, hogy ne kerüljek az utcára.
2018. jan. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
Szia . Én külföldön élek a férjemmel ,lányommal : férjem aztse tudja hogy létezem semmi törödés se semmi. Napi szinten vágyom haza.egy elhagyott faluban vagyunk se barátok se semmi lasan az egyedülét megől.na már most szerinted gyorsan nyirjam ki magam mert pancser vagyok?? Szedd már össze magad!!! 25/N
2018. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem önző dolog. Én sokkal rosszabb helyzetben vagyok mint te, totális magány, barátnő évek óta nem volt, munkám nincs, stb. , és már 39 leszek. engem csak a félelem tartott vissza eddig, de dolgozom rajta. Viszont neked még lehet megoldás, fiatalabbnak tűnsz és nem annyira kilátástalan sorsúnak, tégy meg mindent amit tudsz, kérdezz bárkit, kérj tanácsot, ötletet akitől tudsz hogy hogyan oldhatnád meg ezt. Ha kell névtelenül, írj pszichológusnak, coachoknak, spirituális guruknak, mindenkinek akiről el tudod és nem tudod képzelni hogy segíthet. Olvass el minden könyvet, és kérdezz olyanokat, akik megoldották ezt a te problémádat, mert azok lesznek igazán hitelesek, akik valaha átélték, de kijöttek belőle. Drukkolok neked, remélem jól fognak alakulni a dolgaid.
2018. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
"Csupán a gyávaság fogadja el harc nélkül a csapást, amit elkerülni még hatalma van. De a végzetnek örökös betűit nyugodtan nézi és nem zúgolódik miattuk az erős, azt nézve csak, hogy állhatand meg még alattuk is. Ily végzet áll a történet felett, te eszköz vagy csak, melyet hajt előre."
2018. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!