Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz volt a viselke...

Szerintetek gáz volt a viselkedésem vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
Tegnap szülinapon voltunk. Férjem keresztlányának a szülinapján. A nők baileyst szoktak inni, de én azt utálom és a lány egészségére koccintottunk. Sógorom megkérdezte, kérek-e a díjnyertes meggypálinkájából, mondtam, hogy igen erre sógorom barátjának a lánya beszólt, hogy "egy rendes anya nem tesz ilyet". Sógorom erre rám nézett és csak ennyit mondott: "egészségedre". De utána a nők velem nem nagyon foglalkoztak. Az este hátralévő részében nem ittam semmit, de koccintani nem igen lehet egy pohár baracklével. Abban a társaságban a nők nem isznak vagy csak baileyst. Sógornőm mióta megszületett a 3 gyerek, nem ivott. Rosszul reagáltam le, hogy elfogadtam a pálinkát? 2 cl volt összesen, utána megittam rá egy pohár cappyt és ettem bőségesen. Én nem éreztem magam részegnek, sem ittasnak, de ki nem állhatom a baileyst és csak belenyalni se lett volna bátorságom mert mentem volna hányni. Kicsivel később sógornőm megjegyezte, hogy "ezt nem illett volna, mert te anya vagy." Azóta elég kellemetlenül érzem magam.
2018. jan. 28. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek, sok sznob pcsa. Többet nem mennék közéjük az biztos! Nálunk kaphattál volna egy nagy karéj kenyeret meg egy szép szelet zsírszalonnát is hozzá, lila hagymával! :) És mindenki koccintott volna veled jófajta házi pálinkával! Az ilyeneket én keresztben lenyelem, mint azok a luvnyák ott nálatok. Tudod mikor hallgattam volna a kiselőadást!

35N

2018. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igazából nem maga a pálinka ivás borít ki ennyire, hanem a kiselőadás, hogy egy szégyenfolt vagyok az anyák társaságában, mert én nem úgy csinálok mindent, ahogy kellene és, hogy én soha nem hallgatok rá pedig megmondta, hogy hagyjam ott a fősulit, mert baba mellett nehéz lesz és a szoptatásban is segített, de mivel nem fogadtam meg a tanácsait, nem volt tejem, a gyerek terén se hallgatok rá sose mindig a védőnőt követem vakon ami meg a másik..mondta..ez az italozgatás.. merthogy ő hallotta (idézem), hogy Cs-vel (párom) bulizni voltunk a múlt héten és berúgtam. És jó lenne, ha abbahagynám (1,5 éve először voltam bulizni)és úgy viselkednék, mint P-nek a lánya (sógorom barátjáé) mert ő anya! Ő nem jár bulizni, ő a gyerekével foglalkozik holmi tanulás helyett és jó volna, ha példát vennék róla..azt már nem is említem, hogy hordhatnék kevésbé kirívó ruhákat, mint F mert ő tudja, hogy kell anyaként öltözni. És kicsit tanulhatnék a fősulis anyag helyett az anyaságról is mert minden vagyok csak anya nem.


Igazából én nem szóltam vissza, hanem fogtam férjemet, a lányomat és hazajöttünk.


Itthon elmondtam a férjemnek, aki felhívta sógoromat és kipanaszkodta magát neki.


Sógorom teljesen egyetértett férjemmel, nem is értette, mire volt jó ez a balhé. Cs keresztlánya teljesen kikelt magából, hogy eljöttünk, összeveszett az anyjával és bocsánatot kért a nevében. Írta, nem tudja mi baja volt az anyjának, de szedhetne néha napján xanaxot.


Tőle bocsánatkérést még nem hallottam, szerinte teljesen jogos volt a taps és nem konkrétan a pálinka ivásról van szó.

2018. jan. 28. 21:01
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen "mintaanya" valójában kisebbségi komplexussal küzd...Ő nem tanult, nincs hobbija nem ért máshogy, csak a gyerekéhez (már ha lehet ilyet mondani) így úgy éli ki a frusztrációját, hogy beszólogat mindenkinek aki esetleg máshogy/szabadabban értelmezi az anyaságot mint ő. Idióta az ilyen ne is foglalkozz ezzel. :)
2018. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elképesztő... Tényleg sznobok gyülekezete, ahogy írta itt valaki korábban.

A fene sem akarna ilyen társaságba tartozni.

U.i.: Meggypálinka rulez!

2018. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet töröltetni a hozzászólásomat, attól még továbbra is sznob, merev libák az ilyen betokosodott agyúak.
2018. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!