Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen szar életem?

Miért van ilyen szar életem?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogyha csak egy kicsi jó is történik velem, nemsokra rá valami nagyon szar dolog történik velem?

Unom már az egészet, az egész életemet, nincs is életem, nincs Boldogságom, egy kicsi sem. Már nincs semmi amiért örülni tudnék,és egyre rosszabb és rosszabb, néztem ilyen "Hogyan élj pozitív életet" meg ilyen videókat, miközben néztem, tökre elhittem hogy minden megkavulhat, de amikor megpróbáltam, semmivel sem lett jobb. Már mindenféle hülyeségekre is gondoltam, minthogy "Ha létezik Isten, miért tesz, vagy hagyja hogy ilyen életem legyen?" Teljesen kétségbe vagyok esve...

Azt se tudom hogy miért teszem ki egyáltalán ezt a kérdést, reménykedem a nagy semmiben.

Hhhh...



2018. jan. 30. 14:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak szükségem van ezt elmondani valakinek...mert tényleg, ez fáj,...
2018. jan. 30. 14:59
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan vagyunk így ezzel.
2018. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz az empátiát
2018. jan. 30. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Mi az a nagyon rossz dolog? Pl. meghalt a legjobb barátod? Meghaltak a szüleid? Kiderült nagyon súlyos beteg vagy és nagyon fájdalmas műtéten kell átesned? Vagy gyógyíthatatlan beteg vagy? Nincs hol laknod és éhezel és mivel nincs lakcímed nem kapsz állást? Megerőszakoltak és terhes lettél? A szüleid alkoholisták és laposra vernek minden nap? Ha ezek közül egyik sem akkor ne nyavalyogj már. Azért van szar életed mert úgy éled meg. Mert egy fekete szemüveget hordasz a rózsaszín helyett és mindent rossznak látsz. Azért szar az életed mert nem veszed észre azt amid van csak azon szomorkodsz amid nincs. Azért szar az életed mert TE azzá teszed! Te vagy felelős a saját életedért senki más. Ha szar akkor benned van a hiba.
2018. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ja hát a "Hogyan élj pozitív életet" meg ilyen videóktól depressziós leszek én is, hagyd azokat.


Nézd csak- milyen szép a világ!

https://www.youtube.com/watch?v=nGlUIW5EOPA

2018. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.mondjuk rám igaz a #4 által felsoroltak közül 3.
2018. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden nap nem lehet jó de minden napban van valami jó
2018. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
#4-es könnyü picsogni úgy hogy mindened megvan ami alapvető emberi igény és normális életed élsz, sok haverok röhögéssel dugással célokkal pénzzel meg ilyenekkel stb. Amúgy én ma jöttem rá kedves kérdező, hogy miért van ez. Mert utál az Isten, és azt akarja hogy meghalj, lassú kiszenvedésre, pusztulásra teremtett! Nem vicc, egy nagy csicskát csinál belőled, rég elveszi minden erőd, és csak te látod hogy ő csinálja, már eleve igy alakitja a dolgokat gyerekkortól kezdve. De van egy kézzelfogható bizonyiték. Nekem a szerencsefaktorom már régóta 90/10, vagyis 50-50 helyett 90-10ben megtörténik a számomra kedvezőtlenebb dolog (sokszor mértem, egy ritka jó napon 50-50 mint másnak átlagba, legtöbbször viszont ilyen), és sokszor alakulnak mindenféle dolgok a legrosszabbul. Nincs család, barátok, kapcsolat, gazdagság, jó életkörülmények, mert akit Isten utál, annak ellehetetleniti ezeket, de a szükségleteket megteremti, hogy szenvedj, kinzásra, ragadozásra van kitalálva az egész anyagi világ. A folyamatos szerencsétlenség a legrosszabb, az életben egyszerüen mindenhol kell egy kicsi átlag-szerencse, és nincs ennél idegesitőbb dolog már, olyan mint egy nagy pofon, nem lehet figyelmen kivül hagyni, elmenekülni elöle stb. Persze a család elvesztése is szar, mert olyan magányos vagy mint az állat, senki se szeret stb. Ilyeneket másnak, legjobb barátodnak se nagyon mondhatsz el, undoritó téma, és az emberek ott rúgnak beléd ahol/amikor a legjobban fáj. Nálam ma szakadt ez el, megvolt a jel, de még háromszorosabban szerencsétlenebb lettem mint amire számitottam, hogy lehet úgy élni ha ennyire utál az Isten?? ez már beteg, perverz, undoritó dolog, nincsenek rá szavak hogy az Isten milyen gonosz tud lenni.
2018. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nemis tudom utolsó, én mondjuk nagyon szkeptikus vagyok Isten terén,de mondjuk azt én se értem hogy a nagy tahóknak mindig minden jól megy, nekem meg ha csak egy kicsit jól megy valami, akkor egy olyan nagy pofont kapok az élettől hogy az szép lassan szétmarja a lelkemet.

Én nem lehetek boldog? De miért??? Legutóljára nem is tudom már mikor éreztem magam boldognak...

2018. febr. 4. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak szar az életem, de iszok is. Úgy se tudok mit csinálni, csak siránkozok.

24/F

2018. aug. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!