Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy vásárló szándékosan...

Ha egy vásárló szándékosan provokál minden alkalommal, naponta akár többször, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tescoban dolgozom mint pénztáros és lassan egy éve beár egy srác a csajával (cigányok), huszonévesek, és az a hobbijuk hogy vásárolnak pár dolgot, mindig beállnak az én kasszámhoz és beszólogatnak, provokálnak, én pedig tehetetlenül csendben tűröm, hallgatom mert nem szólhatok vissza, pedig nagyon szeretnék. De azt nem szeretném ha a munkahelyembe kerülne. Már mindenki ismeri őket látásból a kasszasoron és a vevőszolgálaton dolgozók, már jeleztem mindenkinek. Vezetőmnek, vagyonőröknek. Már 3x elbeszélgetett velük egyik és másik vagyonőrünk. Ők személyesen is ismerik, tudják hogy nem tud viselkedni és fogyatékos úgymond. A beszélgetés annyit segített hogy aznap békén hagytak. Már elgondolkodtam azon hogy feljelentem és talán kapnak egy távol tartási végzést. De nem tudom hogy megéri-e nehogy később rosszabbul járjak. Meg azt sem tudom hogy mi a módja ennek. De az nem járja hogy felbosszantanak és úgy kibukok hogy nem tudok a munkámra figyelni. Szívesen vennék bármilyen tanácsot. Munkahelyet meg nem fogok váltani két-három majom miatt.
2018. jan. 31. 19:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan állj ki magadért, mond meg a cigónak, hogy rendőrt hívsz, ha nem moderálja magát. Ha jó fej az irányító az őröknél, akkor kép alapján mindig oda küldenek valakit, aki másféle irányítja, ha dumál, akkor rendőrség, vagy testi fenyítés. Egyszer csak megunja. :D
2018. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mennyi idő az, amíg dolgod van velük? Én nem kezdenék el velük harcolni, mert értelmetlennek tűnik. Elhiszem, hogy nehéz türelmesnek lenni, mert én is dolgoztam hasonló emberekkel, de próbáld meg magad érzelmileg távol tartani tőlük (azaz, fel a póker arc, és csak annyit beszélj, amennyit szakmailag feltétlenül muszáj).
2018. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem láttam h írtál .. Én akkor is rendőrt hívnék, azt lehet elgondolkodna.
2018. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom foglalkoznak-e ilyen helyzettel a rendőrök. Mindenki csak azzal jön hogy egyik fülemen be másikon ki. Hogy ne is foglalkozzak velük. De ez nem megy ilyen egyszerűen. És ezt csak az tudja aki volt már hasonló helyzetben mint pl én. És nem tudom miért, de érdekes mód, amikor beállnak a kasszámhoz soha nincs mögöttük senki. Amikor nagy ritka alkalommal meg van, akkor nem szólnak semmit. És mi van akkor ha mondjuk kapnának egy távol tartási végzést, de helyettük más kezd el majd piszkálni, mert rám uszítják. Benne van ez is a pakliban.
2018. jan. 31. 19:50
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem mesélnél, hogy mégis mivel provokálnak? Mit szólnak be?


A beszólást én sem javaslom, függetlenül attól, ők mit tesznek. Csak eldurvul. Házon belül ezt a biztiőrök tudnák megoldani, de írod, hogy mire odaér valaki, addigra leblokkolod őket és végeztek. Igazából más megoldás meg nincs. Majd megunják.

2018. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Maximum 5 perc. De egyre jobban bunkók és semmi sem szent nekik. Pl tegnap: rájuk sem hederítek, csak köszönök, az is nehezemre esik, de megteszem. 3-an vannak, hozták a nagy dumás haverjukat is. Kopaszka aki együtt van a csajjal, a kasszám végébe figyeli röhögve az eseményeket, a másik srác fújja a magáét hogy jajj kivel telefonáltál? Meg mit beszéltetek? Sok lesz a számla... erre a csaj vigyázz mert az ura megver. Erre folytatja a srác hogy persze... majd jól megb*szom, ki**opkodja a golyóimat..
2018. jan. 31. 19:55
 17/28 A kérdező kommentje:
1 éve szekálnak kb. Szted megunják majd? :/
2018. jan. 31. 19:56
 18/28 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran jönnek?
2018. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tesdco ez, ahol nincs támadásjelző egy kasszánál? Amennyire én tudom, kötelességük, hogy legyen, és az ilyen stílusú beszólások jogosan indukálják, hogy őrt hívj.
2018. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmire nem rendelnek el távoltartást, és sajna a rendőrség sem fog kiszállni. Ha mindenki mellé rendőrt kéne állítani, akinek itt-ott beszólogatnak, akkor a világ összes rendőre sem volna elég..

Az áruház biztonsági szolgálatának feladata, hogy ne csak a vagyontárgyakat, de az ott dolgozókat is védje. Ha ez nem működik, akkor kénytelen vagy saját kezdbe venni ezt a problémát, és keresetlen szavakkal elhajtani a bunkó cigányt.

Az a baj, ha mindig csak pislogsz és nyelsz, akkor látja hogy mindent megtehet veled, és az életben nem fog békén hagyni.

2018. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!