Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne segíteni?

Hogy lehetne segíteni?

Figyelt kérdés
Adott egy céltalan, 40-hez konvergáló férfi, akinek nincsenek tervei, céljai. Csak a következő napot, esetleg hetet tervezi meg előre. A kb. 3 éves kapcsolatát felőröli teljesen ez a bizonytalanság(?).

2018. jan. 31. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban, ha épkézláb választ akarsz. Mit kellene megterveznie? Nincs munkája? Nem hajlandó elvenni téged? Gyereket akarsz de ő bizonytalan? Külön szeretnéd költöztetni a szüleitől? Hol a probléma?
2018. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..


A mi történetünk kb. hasonlít ehhez. Szintén nincsenek konkrét tervei: se házasság, se gyerek, se semmi. Egyszer akar gyereket, én viszont házasság nélkül nem. Egyszer el akar venni, aztán bedobja, hogy mégsem akar velem családot, mert neki a munka fontosabb. Most éppen megint minden idilli, de ki tudja meddig. Én is benne vagyok a korban, de ő még inkább, mint írtam.

2018. febr. 6. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen aztán sehogy nem lehet segíteni. Egy halvány esélyed van: adsz egy ultimátumot, hogy vagy elkötelezi magát, vagy ne húzza tovább az idődet. Gondolkodási idő, határidő nincs, 3 év után ennyi idősen pobtosan tudnia kell, hogy mit akar és mit nem. Ha elkezdi elviccelni, vagy megjátszani a sértődöttet, az is egy világos válasz, ugye tudod... és akkor ez nem fog változni jövöre sem, 2 év múlva sem, de még 5 év múlv sem. Szóval legyél felkészülve arra is, hogy ennek tényleg vége lesz, ha sarokba szorítod. Ennek egyébként nagyobb esélye van, mint annak, hogy szegényke nem tudja(?) mit akar. És ezt valahol legbelül biztosan te is érzed..


41/N

2018. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!